Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
177 002 zł
Umowa zawarta
12 marca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 165 000 zł – 1 208 011 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 7,3% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowalne oraz dostarczone i wbudowane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ochrona dziedzictwa kulturowego Gminy Żmudź poprzez modernizację świetlicy wiejskiej w miejscowości Pobołowice

Zamawiający Gmina Żmudź (Żmudź, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona dziedzictwa kulturowego Gminy Żmudź poprzez modernizację świetlicy wiejskiej w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALLBUD Sp. z o.o. Wartość umowy: 177 002 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina ŻmudźŻmudź, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 13 marca 2026
Wartość umowy
177 002 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 stycznia 2026

    Termin ofert: 12 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 marca 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALLBUD Sp. z o.o. (Zamość), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 177 001,72 zł (umowę zawarto 12 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 165 000,29 zł do 1 208 011,29 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail