Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PHU Budgrom Grzegorz Byrskiu· Głębowicemikrofirma
Wartość umowy
158 668 zł
Umowa zawarta
18 lutego 2026
Okres realizacji
do 31 marca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 158 668 zł – 429 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie remontu poddasza Warsztatu Terapii Zajęciowej w Sosnowcu

Zamawiający Fundacja im. Brata Alberta (Rudawa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie remontu poddasza Warsztatu Terapii Zajęciowej w Sosnowcu”, wybierając ofertę wykonawcy PHU Budgrom Grzegorz Byrskiu. Wartość umowy: 158 668 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Fundacja im. Brata AlbertaRudawa, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 12 marca 2026
Wartość umowy
158 668 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 stycznia 2026

    Termin ofert: 6 lutego 2026 18:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 marca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z warunkami udziału (brak wymaganych referencji).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU Budgrom Grzegorz Byrskiu (Głębowice), mikrofirma.

  • 3

    Wykonawcą remontu poddasza Warsztatu Terapii Zajęciowej w Sosnowcu została firma P.P.U.H. BUD-REM Dariusz Wróbel z siedzibą w Sosnowcu, której oferta wyniosła 158 667,66 zł netto (cena równa szacunkowi zamawiającego).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 158 667,66 zł do 429 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 marca 2026 r..

  • 6

    Zamówienie nie zostało podzielone na części, a postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Fundacja im. Brata Alberta

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350554888

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Radwanowice 1

1.5.2.)Miejscowość

Rudawa

1.5.3.)Kod pocztowy

32-064

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wtzsosnowiec@o2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://albert.krakow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4bf0e820-305a-4753-962a-0056901a84bb

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie remontu poddasza Warsztatu Terapii Zajęciowej w Sosnowcu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4bf0e820-305a-4753-962a-0056901a84bb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00153154

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00060756

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu poddasza budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej usytuowanego przy ul. Mikołajczaka 55 w Sosnowcu, obejmujący poniższy zakres

- W zakresie robót rozbiórkowych i przygotowawczych Wykonawca zrealizuje rozbiórkę elementów drewnianych i murowanych, usunie izolację żużlową i inną a także zapewni wywóz i utylizację odpadów; - W zakresie robót termomodernizacyjnych Wykonawca wykona izolację termiczną oraz paroizolację połaci dachowej i stropu poddasza; - W zakresie robót konstrukcyjnych i wykończeniowych Wykonawca wykona suchą zabudowę poddasza w technologii K-G, wykona konstrukcję podłogi z płyt OSB oraz wykona okładzinę podłogi w technologii zgodnej ze standardami dostępności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

158667,66 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

429000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

158667,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU Budgrom Grzegorz Byrskiu

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

120458884

7.3.4)Miejscowość

Głębowice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

158667,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-03-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Fundacja im. Brata Alberta prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rudawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 158 668 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU Budgrom Grzegorz Byrskiu (Głębowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.