Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
12 177 zł
Umowa zawarta
3 marca 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 12 177 zł – 123 000 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja projektu pn. „Cyberbezpieczny Powiat Głogowski” w zakresie realizacji usługi przeprowadzenia audytu bezpieczeństwa IT oraz audytu wdrożonego SZBI dla Starostwa Powiatowego w Głogowie

Zamawiający Powiat Głogowski (Głogów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja projektu pn. „Cyberbezpieczny Powiat Głogowski” w zakresie realizacji usługi…”, wybierając ofertę wykonawcy Audyt i Doradztwo Dominik Kisiel. Wartość umowy: 12 177 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Powiat GłogowskiGłogów, Dolnośląskie (powiat Głogowski →)opublikowano 12 marca 2026
Wartość umowy
12 177 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Audyt i Doradztwo Dominik Kisiel (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 12 177,00 zł (umowę zawarto 3 marca 2026 r.).

  • 3

    Ofertypostępowaniu złożono 3 oferty, co wskazuje na umiarkowaną konkurencję przy szacunkowej wartości zamówienia 12 177,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail