Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 bez rozstrzygnięcia4 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Umowa zawarta
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Okres gwarancji20%Aspekt społeczny10%Aspekt spłeczny10%Aspekt spoleczny10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa wraz z montażem sprzętu potrzebnego do wyposażenia trzech pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” .

Zamawiający Powiat Lubelski (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wraz z montażem sprzętu potrzebnego do wyposażenia trzech pracowni szkół…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Powiat LubelskiLublin, Lubelskieopublikowano 10 marca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Opes Sp. z o.o., ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin (część 2); Przedsiębiorstwo Handlowe Kogex Sp. z o.o. ul. Myszkowska 16, 52-019 Wrocław (część 3); METALZBYT-HURT Sp. o.o. ul. Usługowa 4, 43-392 Międzyrzecze Dolne (część 4).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 3

    Podstawą prawną udzielenia zamówienia był art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Lubelski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019508

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Spokojna 9

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-072

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@powiat.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat.lublin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1245009

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa wraz z montażem sprzętu potrzebnego do wyposażenia trzech pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” .

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-270197c8-46b5-48cd-9bf4-855eb78c2efe

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00147740

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00040068/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa sprzętu na potrzeby wyposażania bazy dydaktycznej szkół - pracownie mechaniczno-samochodowa i mechanizacji rolnictwa oraz architektury krajobrazu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” Nr FELU.10.04-IZ.00-0008/24, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 r. ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus,

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGM-ZP.272.1.2.2026.AW1

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem sprzętu potrzebnego do wyposażenia trzech pracowni szkół ponadpodstawowych (Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Bełżycach, Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie) w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” Nr FELU.10.04-IZ.00-0008/24, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 r. ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, tj. w szczególności:

CZĘŚĆ I:
1) wytwornicy dymu (generatora dymu) z chemią potrzebną do użytkowania urządzenia,
2) myjki ultradźwiękowej,
3) hydraulicznych/ pneumatycznych ściągaczy do łożysk,
4) urządzenia do demontażu/ montażu sprężyn w zawieszeniu,
5) hydraulicznego/ pneumatycznego urządzenia do montażu osłon przegubów napędowych,
6) stacji lutującej,
7) stanowiska do malowania proszkowego z wyposażeniem,
8) szafki narzędziowej (7 szuflad) – 3 sztuki,
9) wysysarko – zlewarki do płynów eksploatacyjnych,
10) oscyloskopu dwukanałowego,
11) wyważarki do kół automatycznej,
12) zestawu udarowego młotek klucz pneumatyczny (1 kpl),
13) klucza udarowego pneumatycznego (1 kpl),
14) wiertarko – wkrętarki akumulatorowej (3 szt),
15) szlifierki kątowej akumulatorowej (3 szt),
16) geometrii kół zestaw,
17) kompresora,
18) montażownicy,
19) wyważarki do kół,
20) myjki do kół samochodowych,
21) klucza akumulatorowego udarowego,
22) szlifierki kątowej akumulatorowej,
23) indukcji,
24) interfejsu diagnostycznego z oprogramowaniem,
25) zestawu diagnostycznego do hydrauliki siłowej,
26) szlifierki kątowej akumulatorowej (3 szt),
27) akumulatorowego klucza udarowego (3 szt.)
28) plotera tnącego + skanera,
29) rębaka do gałęzi,
30) sekatorów akumulatorowych (10 szt.),
31) kosiarki spalinowej,
32) wkrętarki,
33) wyrzynarki,
34) szlifierki kątowej,
35) wertykulatora spalinowego,
36) opalarki elektrycznej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia.
3. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV):
CPV 38548000-8 – Przyrządy do pojazdów mechanicznych (np. testery diagnostyczne, analizatory spalin);
CPV 43800000-1 – Urządzenia warsztatowe;
CPV 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne (np. wiertarki, szlifierki, klucze udarowe);
CPV 39290000-1 – Wyposażenie różne (np. stoły warsztatowe, szafki narzędziowe);
CPV 39310000-8 – Urządzenia zaopatrzeniowe (np. kompresory, myjki ciśnieniowe);
CPV 38342000-4 - Oscyloskop;
CPV 42677000-2 – Części narzędzi pneumatycznych
4. Kwota przeznaczona na realizację zamówienia:
- dla części I wyniosła: 201 880,00 zł,
- dla części II wyniosła: 43 600,00 zł,
- dla części III wyniosła: 49 600,00 zł,
- dla części IV wyniosła: 10 600,00 zł.
Termin wykonania zamówienia – 45 dni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

4.5.5.)Wartość części

176817,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem sprzętu potrzebnego do wyposażenia trzech pracowni szkół ponadpodstawowych (Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Bełżycach, Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie) w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” Nr FELU.10.04-IZ.00-0008/24, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 r. ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, tj. w szczególności:

CZĘŚĆ II:
piaskarki kabinowej wraz ze z zespołem odpylającym + piasek potrzebny do użytku urządzenia,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia.
3. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV):
CPV 38548000-8 – Przyrządy do pojazdów mechanicznych (np. testery diagnostyczne, analizatory spalin);
CPV 43800000-1 – Urządzenia warsztatowe;
CPV 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne (np. wiertarki, szlifierki, klucze udarowe);
CPV 39290000-1 – Wyposażenie różne (np. stoły warsztatowe, szafki narzędziowe);
CPV 39310000-8 – Urządzenia zaopatrzeniowe (np. kompresory, myjki ciśnieniowe);
CPV 38342000-4 - Oscyloskop;
CPV 42677000-2 – Części narzędzi pneumatycznych
4. Kwota przeznaczona na realizację zamówienia:
- dla części I wyniosła: 201 880,00 zł,
- dla części II wyniosła: 43 600,00 zł,
- dla części III wyniosła: 49 600,00 zł,
- dla części IV wyniosła: 10 600,00 zł.
Termin wykonania zamówienia – 45 dni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

4.5.5.)Wartość części

42986,18 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem sprzętu potrzebnego do wyposażenia trzech pracowni szkół ponadpodstawowych (Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Bełżycach, Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie) w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” Nr FELU.10.04-IZ.00-0008/24, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 r. ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, tj. w szczególności:

CZĘŚĆ III:
urządzenia do regeneracji filtrów cząstek stałych (DPF/FAP) + chemia potrzebna do użytku urządzenia,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia.
3. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV):
CPV 38548000-8 – Przyrządy do pojazdów mechanicznych (np. testery diagnostyczne, analizatory spalin);
CPV 43800000-1 – Urządzenia warsztatowe;
CPV 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne (np. wiertarki, szlifierki, klucze udarowe);
CPV 39290000-1 – Wyposażenie różne (np. stoły warsztatowe, szafki narzędziowe);
CPV 39310000-8 – Urządzenia zaopatrzeniowe (np. kompresory, myjki ciśnieniowe);
CPV 38342000-4 - Oscyloskop;
CPV 42677000-2 – Części narzędzi pneumatycznych
4. Kwota przeznaczona na realizację zamówienia:
- dla części I wyniosła: 201 880,00 zł,
- dla części II wyniosła: 43 600,00 zł,
- dla części III wyniosła: 49 600,00 zł,
- dla części IV wyniosła: 10 600,00 zł.
Termin wykonania zamówienia – 45 dni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

4.5.5.)Wartość części

48832,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem sprzętu potrzebnego do wyposażenia trzech pracowni szkół ponadpodstawowych (Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Bełżycach, Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie) w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” Nr FELU.10.04-IZ.00-0008/24, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 r. ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, tj. w szczególności:
CZĘŚĆ IV:
1) stanowiska do badań wtryskiwaczy benzynowych (tester wtryskiwaczy benzyny),
2) stanowiska do badań wtryskiwaczy do silników Diesla (tester do wtryskiwaczy do silników Diesla).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia.
3. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV):
CPV 38548000-8 – Przyrządy do pojazdów mechanicznych (np. testery diagnostyczne, analizatory spalin);
CPV 43800000-1 – Urządzenia warsztatowe;
CPV 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne (np. wiertarki, szlifierki, klucze udarowe);
CPV 39290000-1 – Wyposażenie różne (np. stoły warsztatowe, szafki narzędziowe);
CPV 39310000-8 – Urządzenia zaopatrzeniowe (np. kompresory, myjki ciśnieniowe);
CPV 38342000-4 - Oscyloskop;
CPV 42677000-2 – Części narzędzi pneumatycznych
4. Kwota przeznaczona na realizację zamówienia:
- dla części I wyniosła: 201 880,00 zł,
- dla części II wyniosła: 43 600,00 zł,
- dla części III wyniosła: 49 600,00 zł,
- dla części IV wyniosła: 10 600,00 zł.

4.5.3.)Główny kod CPV

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

4.5.5.)Wartość części

22632,67 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42999,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66138,86 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42999,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Opes Sp. z o.o., ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462702244,

7.3.3)Ulica

Dobrzańskiego 3,

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-262

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42999,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36989,18 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36989,18 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowe Kogex Sp. z o.o. ul. Myszkowska 16, 52-019 Wrocław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992402029

7.3.3)Ulica

Myszkowska 16,

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

52-019

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36989,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29885,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29885,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29885,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

METALZBYT-HURT Sp. o.o. ul. Usługowa 4, 43-392 Międzyrzecze Dolne

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

: 5471598442

7.3.3)Ulica

Usługowa 4

7.3.4)Miejscowość

Międzyrzecze Dolne

7.3.5)Kod pocztowy

43-392

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29885,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43800000-1Urządzenia warsztatowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Lubelski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43800000-1 (Urządzenia warsztatowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.