„Dostawa wraz z montażem sprzętu potrzebnego do wyposażenia trzech pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” .
Zamawiający Powiat Lubelski (Lublin, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa wraz z montażem sprzętu potrzebnego do wyposażenia trzech pracowni szkół…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=118, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie
16 stycznia 2026
Termin ofert: 4 lutego 2026 10:30Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
26 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
30 stycznia 2026
- Wynik: wybrano wykonawców
10 marca 2026
5 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 marca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 marca 2026
5 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Lubelski |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 431019508 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Spokojna 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-072 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@powiat.lublin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.powiat.lublin.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00085697 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-30 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00041266 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-02-02 10:30 Po zmianie: 2026-02-04 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-02-02 11:00 Po zmianie: 2026-02-04 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-03-03 Po zmianie: 2026-03-05 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →