Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
348 734 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w celu utworzenia Żłobka w Ostrorogu w ramach projektu AKTYWNY MALUCH 2022-2029 Część 1 – Meble i wyposażenie 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku
    Wartość umowy
    211 726 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w celu utworzenia Żłobka w Ostrorogu w ramach projektu AKTYWNY MALUCH 2022-2029 Część 2 – Pomoce dydaktyczne 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku
    Wartość umowy
    34 811 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w celu utworzenia Żłobka w Ostrorogu w ramach projektu AKTYWNY MALUCH 2022-2029 Część 3 – Wyposażenie kuchni 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku
    Wartość umowy
    102 197 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wyposażenia w celu utworzenia Żłobka w Ostrorogu w ramach projektu AKTYWNY MALUCH 2022-2029

Zamawiający Gmina Ostroróg (Ostroróg, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wyposażenia w celu utworzenia Żłobka w Ostrorogu w ramach projektu AKTYWNY MALUCH…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 348 734 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina OstrorógOstroróg, Wielkopolskie (powiat Szamotulski →)opublikowano 10 marca 2026
Łączna wartość umów
348 734 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Moje Bambino Sp. z o.o. (część 1); Moje Bambino S. z o.o. (część 2); ProEquip Monika Czyżewska (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 348 733,95 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA OSTRORÓG

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258253

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wroniecka 14

1.5.2.)Miejscowość

Ostroróg

1.5.3.)Kod pocztowy

64-560

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.7.)Numer telefonu

+48 61 29 31 710

1.5.8.)Numer faksu

+48 61 29 31 712

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ostrorog.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ostrorog.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ostrorog

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wyposażenia w celu utworzenia Żłobka
w Ostrorogu
w ramach projektu AKTYWNY MALUCH 2022-2029

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a04edc25-2444-4716-a4f7-a1c83f1b752b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00147044

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00036946/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 ZAKUP WYPOSAŻENIA W RAMACH PROGRAMU AKTYWNY MALUCH

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

2. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 pn. Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00597155

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.271.49.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

283722,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w celu utworzenia Żłobka w Ostrorogu w ramach projektu AKTYWNY MALUCH 2022-2029
Część 1 – Meble i wyposażenie
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39161000-8 - Meble przedszkolne

37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny

39132100-7 - Szafy na akta

39111100-4 - Siedziska obrotowe

39112000-0 - Krzesła

39151300-8 - Meble modułowe

39131000-9 - Regały biurowe

39512200-6 - Pokrycia

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

33192000-2 - Meble medyczne

33100000-1 - Urządzenia medyczne

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

4.5.5.)Wartość części

172320,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w celu utworzenia Żłobka w Ostrorogu w ramach projektu AKTYWNY MALUCH 2022-2029
Część 2 – Pomoce dydaktyczne
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

30192000-1 - Wyroby biurowe

37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

37520000-9 - Zabawki

37529200-4 - Zabawki służące do jazdy

37522000-3 - Zabawki na kółkach

37510000-6 - Lalki

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

4.5.5.)Wartość części

28315,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, dostawa i montaż wyposażenia w celu utworzenia Żłobka w Ostrorogu w ramach projektu AKTYWNY MALUCH 2022-2029
Część 3 – Wyposażenie kuchni
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39711000-9 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do użytku ze środkami spożywczymi

4.5.5.)Wartość części

83087,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

211726,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

332205,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

211726,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

7.3.3)Ulica

Graniczna 46

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

211726,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34810,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

136530,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34810,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino S. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

7.3.3)Ulica

Graniczna 46

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34810,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

102197,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

116377,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

102197,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ProEquip Monika Czyżewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6151903619

7.3.3)Ulica

Karmelkowa 33-35 paw. 4

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

52-437

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

102197,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39150000-8Różne meble i wyposażenie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
223 180 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
163 814 zł581 009 zł
Rozstęp międzykwartylowy
417 195 zł
Źródło próbki
CPV 39150000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
163 814 zł
Mediana
223 180 zł
Górny kwartyl
581 009 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ostroróg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostroróg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 348 734 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39150000-8 (Różne meble i wyposażenie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Moje Bambino Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.