Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 452 955 zł
Umowa zawarta
9 marca 2026
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 2 452 955 zł – 3 960 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pszeniczna.

Zamawiający Gmina Wilków (Wilków, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pszeniczna”, wybierając ofertę wykonawcy KANWOD Tarczyński Sp.zo.o dawniej "KANWOD" Wiesław Tarczyński. Wartość umowy: 2 452 955 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina WilkówWilków, Opolskieopublikowano 9 marca 2026
Wartość umowy
2 452 955 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KANWOD Tarczyński Sp.zo.o dawniej "KANWOD" Wiesław Tarczyński (Golina).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 452 955,40 zł (umowę zawarto 9 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 2 452 955,40 zł do 3 960 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2026 r..

  • 5

    Zamówienie jest współfinansowane z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) w ramach inwestycji w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail