Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
913 515 zł
Umowa zawarta
4 marca 2026
Okres realizacji
63 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 913 515 zł – 1 813 020 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa kanalizacji sanitarnej z przykanalikami etap II w miejscowości Dęby

Zamawiający Gmina Dobre (Dobre, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa kanalizacji sanitarnej z przykanalikami etap II w miejscowości Dęby”, wybierając ofertę wykonawcy Z.P.H.U. ANDROKOP Andrzej Bilski. Wartość umowy: 913 515 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina DobreDobre, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 9 marca 2026
Wartość umowy
913 515 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Z.P.H.U. ANDROKOP Andrzej Bilski (Sompolno).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 913 514,70 zł (umowę zawarto 4 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 913 514,70 zł do 1 813 020,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 63 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło projektu współfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy (KPO).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail