Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 9 częściach9 części
Łączna wartość umów
932 093 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sukcesywna dostawa warzyw i owoców. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1a do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który nale
    Wartość umowy
    179 546 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sukcesywna dostawa pieczywaZakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1b do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć
    Wartość umowy
    15 549 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Sukcesywna dostawa mrożonek Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1c do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złoży
    Wartość umowy
    65 939 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Sukcesywna dostawa jaj Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1d do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wra
    Wartość umowy
    6880 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1e do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz ceno
    Wartość umowy
    155 931 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Sukcesywna dostawa mięsa i wędlin
    Wartość umowy
    211 286 zł
    5 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich
    Wartość umowy
    129 910 zł
    3 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Sukcesywna dostawa ryb Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1h do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wra
    Wartość umowy
    114 870 zł
    2 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9Sukcesywna dostawa wyrobów garmażeryjnych Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1i do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy któr
    Wartość umowy
    52 184 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
30 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Czas reakcji (termin dostawy w przypadku dostarczenia towaru wadliwego niezgodnego z zamów20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego w Gdańsku

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 85…”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość umów: 932 093 zł. Złożono 30 ofert.

Łączna wartość umów
932 093 zł
Liczba ofert
30 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 listopada 2025

    Termin ofert: 5 grudnia 2025 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    08 marca 2026

    5 ofert6 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: VEGAFRUIT MARIA SROK PRZETWÓRNIA WARZYW I OWOCÓW (części 1, 4); Piekarnia – Ciastkarnia „U KAROLA” Sp. z o.o (część 2); Bruno Tassi Sp. z o.o. (część 3); Mlh Marita Laga (części 5, 7) oraz 2 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 932 093,22 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 30 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego w Gdańsku

1.3.)Oddział zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 85

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190849334

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stolema 59

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-177

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp85.edu.gdansk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sp85.edu.gdansk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2c2c8c9-1730-40fc-93e0-cba93d3e6a02

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego w Gdańsku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f2c2c8c9-1730-40fc-93e0-cba93d3e6a02

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00144488

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00560076/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego w Gdańsku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00561640

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP85/2025/2026/1

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

814000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa warzyw i owoców. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1a do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

110000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa pieczywaZakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1b do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

10000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa mrożonek Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1c do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.

4.5.3.)Główny kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

50000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa jaj Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1d do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

4500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1e do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

140000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa mięsa i wędlin

4.5.3.)Główny kod CPV

03140000-4 - Produkty zwierzęce i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.)Wartość części

200000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

150000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa ryb Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1h do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.

4.5.3.)Główny kod CPV

03311000-2 - Ryby

4.5.5.)Wartość części

100000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa wyrobów garmażeryjnych Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1i do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.

4.5.3.)Główny kod CPV

15894300-4 - Dania gotowe

4.5.5.)Wartość części

50000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

179545,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

237654,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

179545,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VEGAFRUIT MARIA SROK PRZETWÓRNIA WARZYW I OWOCÓW

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5871375823

7.3.3)Ulica

ul. Górska 1

7.3.4)Miejscowość

Połchowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-123

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

179545,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15548,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15548,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piekarnia – Ciastkarnia „U KAROLA” Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5932606927.

7.3.3)Ulica

ul. Wiślana 6a

7.3.4)Miejscowość

Gniew

7.3.5)Kod pocztowy

83-140

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15548,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

63309,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66156,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

65938,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bruno Tassi Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272359947

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

65938,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6880,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8880,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6880,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VEGAFRUIT MARIA SROK PRZETWÓRNIA WARZYW I OWOCÓW

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5871375823

7.3.3)Ulica

ul. Górska 1

7.3.4)Miejscowość

Połchowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-123

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6880,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

155930,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

177462,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

155930,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mlh Marita Laga

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5871720763

7.3.3)Ulica

ul. Gdańska 65

7.3.4)Miejscowość

Władysławowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-120

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

155930,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

211285,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

213948,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

211285,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LIS Spółka z o.o. Sp. K

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5891948191

7.3.3)Ulica

ul. Wiejska 7

7.3.4)Miejscowość

Sierakowice

7.3.5)Kod pocztowy

83-340

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

211285,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

129909,74 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

155663,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

129909,74 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mlh Marita Laga

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5871720763

7.3.3)Ulica

ul. Gdańska

7.3.4)Miejscowość

Władysławowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-120

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

129909,74 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

114870,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

122955,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

114870,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przystań Pierogi Sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9571183381

7.3.3)Ulica

ul. Wyspianskiego 38/40

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-434

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

114870,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52184,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58642,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52184,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przystań Pierogi Sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9571183381

7.3.3)Ulica

ul. Wyspianskiego 38/40

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-434

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52184,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15300000-1Owoce, warzywa i podobne produkty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 806 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 678 zł527 106 zł
Rozstęp międzykwartylowy
369 428 zł
Źródło próbki
CPV 15300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 678 zł
Mediana
219 806 zł
Górny kwartyl
527 106 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego w Gdańsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 932 093 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15300000-1 (Owoce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: VEGAFRUIT MARIA SROK PRZETWÓRNIA WARZYW I OWOCÓW (Połchowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.