Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5 421 631 zł
Umowa zawarta
5 lutego 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 5 421 631 zł – 6 254 081 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%"Termin reakcji" (Tr)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Bieżące remonty i konserwacja dla potrzeb ABRUKO PLUS Sp. z o.o.”.

Zamawiający "abruko Plus" Sp. z o.o. (Władysławowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „„Bieżące remonty i konserwacja dla potrzeb ABRUKO PLUS Sp. z o.o.””, wybierając ofertę wykonawcy ABRUKO Sp. z o.o. Wartość umowy: 5 421 631 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: "abruko Plus" Sp. z o.o.Władysławowo, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 6 marca 2026
Wartość umowy
5 421 631 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 stycznia 2026

    Termin ofert: 19 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 marca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ABRUKO Sp. z o.o. (Władysławowo).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 421 630,90 zł (umowę zawarto 5 lutego 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 4

    Zamówienie dotyczy robót w zakresie bieżących remontów i konserwacji dróg gminnych, powiatowych oraz ciągów komunikacyjnych na terenie działania ABRUKO PLUS Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"ABRUKO PLUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 221574922

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gdańska 78

1.5.2.)Miejscowość

Władysławowo

1.5.3.)Kod pocztowy

84-120

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

plus@abruko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.abrukoplus.nv.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://abrukoplus.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


usługi komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Bieżące remonty i konserwacja dla potrzeb ABRUKO PLUS Sp. z o.o.”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cb9f1cee-341e-4b86-976a-3bda8f9cf99f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00144435

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00002826

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/01/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszelkich czynności związanych z realizacją robót dot. wykonywania bieżących remontów, konserwacji dróg gminnych i powiatowych, placów, ciągów komunikacyjnych i dróg wewnętrznych znajdujących się w granicach administracyjnych Gminy Władysławowo.
2. W ramach przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1, Wykonawca zobowiązany jest do:
- remontów nawierzchni asfaltowych;
- naprawy dróg gminnych;
- remontów nawierzchni z elementów betonowych;
- naprawy oznakowania pionowego;
- montażu i demontażu elementów małej architektury;
- przewożenia dłużycy na potrzeby małej architektury;
- montażu i demontażu pomostów;
- montażu i demontażu kładek;
- przestawiania donic.
- czyszczenia wejść na plażę;
- remontów elementów małej architektury;
- montażu i demontażu dużych elementów placów zabaw;
- przewożenia elementów wielogabarytowych.

3. Szczegółowy opis oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone zostały
w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU) stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ oraz
w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiącej Załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5421630,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6254081,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5421630,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ABRUKO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5870201647

7.3.3)Ulica

ul. Gdańska 78

7.3.4)Miejscowość

Władysławowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-120

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5421630,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 843 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
312 206 zł1 796 282 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 484 075 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
312 206 zł
Mediana
554 843 zł
Górny kwartyl
1 796 282 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"abruko Plus" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Władysławowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5 421 631 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ABRUKO Sp. z o.o. (Władysławowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.