Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Zakład Budowlano – Remontowy ,,JURKOWSKI” Piotr Jurkowski· Kluczbork
Wartość umowy
86 911 zł
Umowa zawarta
3 marca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 86 911 zł – 166 057 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Długość okresu gwarancji i rękojmi za wady na wykonane roboty budowlane oraz wbudowane mat20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Byczyna (etap III – ocieplenie ścian i stropu)

Zamawiający Gmina Byczyna (Byczyna, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Byczyna (etap…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Budowlano – Remontowy ,,JURKOWSKI” Piotr Jurkowski. Wartość umowy: 86 911 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina ByczynaByczyna, Opolskie (powiat Kluczborski →)opublikowano 6 marca 2026
Wartość umowy
86 911 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Budowlano – Remontowy ,,JURKOWSKI” Piotr Jurkowski (Kluczbork).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 86 911,46 zł (umowę zawarto 3 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 86 911,46 zł do 166 057,14 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło tylko jednej części zamówienia (etap III, ocieplenie ścian i stropu), mimo że zamówienie ogłoszone było jako podzielone na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail