Wynik częściowy: umowy w 2 z 7 części, 5 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
66 120 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    32 400 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 720 zł
    4 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowe doświadczenie osób realizujących zamówienie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa organizacja krajowych wizyt studyjnych realizowanych w ramach projektu pn. Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Kompleksowa organizacja krajowych wizyt studyjnych realizowanych w ramach projektu pn.…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 66 120 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
66 120 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 2 wybrano wykonawcę, 5 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE za łącznie 66 120,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Ofertypostępowaniu złożono jedną ofertę, brak konkurencji między wykonawcami.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276761699

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Modelarska 10

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-142

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.7.)Numer telefonu

327306873

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@rops-katowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rops-katowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ropsslaskie.ezamawiajacy.pl/pn/ROPSSLASKIE/demand/251914/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Polityka społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa organizacja krajowych wizyt studyjnych realizowanych w ramach projektu pn. Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-825644dc-4abe-46ef-b78a-2b72517af0d1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00142347

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00001881/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Kompleksowa organizacja zagranicznych wizyt studyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00570249

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ROPS.PZP.332.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

662629,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

205044,59 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia: Kompleksowa organizacja i obsługa wizyty studyjnej w Jarocinie:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi kompleksowej organizacji trzydniowej (3-dniowej) wizyty studyjnej zawierającej jako główne miejsce realizacji Centrum Usług Społecznych w Jarocinie (z siedzibą przy ulicy Wrocławskiej 39, 63-200 Jarocin) dla 1 grupy uczestników liczącej nie więcej niż 12 osób. Ww. wizyta studyjna ma obejmować co najmniej następujące elementy:
1. przejazd zorganizowanym autokarem na trasie Bielsko-Biała/Rybnik/ROPS Katowice/ Częstochowa (miejsca zbiórki)-CUS w miejscowości Jarocin i inne dodatkowe miejsca, wskazane przez Wykonawcę (co najmniej trzy (3) w których zostaną zaprezentowane dobre praktyki na rzecz rozwoju i deinstytucjonalizacji usług społecznych) - powrót do miejsc zbiórki (Częstochowa/ROPS Katowice/Rybnik/Bielsko-Biała),
2. obsługę koordynatora (który będzie odpowiedzialny za: kompleksową organizację wizyty, kontakt z pracownikami ROPS WSL we wszystkich sprawach organizacyjnych, prawidłowy
i planowy przebieg wizyty od dnia/godziny wyjazdu do dnia/godziny powrotu),
3. realizację programu merytorycznego w siedzibie CUS oraz dodatkowych miejscach, odległość dodatkowych miejsc nie może być większa niż 60 km od Jarocina,
4. nocleg w obiekcie o standardzie minimum trzech (3) gwiazdek,
5. wyżywienie w postaci: 2 śniadań, 3 obiadów, 2 kolacji, 6 przerw kawowych (po dwie (2)
w każdym dniu),
6. ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla każdego uczestnika.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.5.5.)Wartość części

28744,2 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia: Kompleksowa organizacja i obsługa wizyty studyjnej w Toruniu:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi kompleksowej organizacji trzydniowej (3-dniowej) wizyty studyjnej zawierającej jako główne miejsce realizacji Centrum Usług Społecznych w Toruniu
(z siedzibą przy ulicy Marii Konopnickiej 13, 87-100 Toruń) dla 1 grupy uczestników liczącej nie więcej niż 12 osób. Ww. wizyta studyjna ma obejmować co najmniej następujące elementy:
1. przejazd zorganizowanym autokarem na trasie Bielsko-Biała/Rybnik/ROPS Katowice/ Częstochowa (miejsca zbiórki)-CUS w miejscowości Toruń i inne dodatkowe miejsca, wskazane przez Wykonawcę (co najmniej trzy (3) w których zostaną zaprezentowane dobre praktyki na rzecz rozwoju usług społecznych, przykłady innowacyjnych rozwiązań w obszarze przeobrażeń jednostek pomocy społecznej w centra usług społecznych) - powrót do miejsc zbiórki (Częstochowa/ROPS Katowice/Rybnik/Bielsko-Biała),
2. obsługę koordynatora (który będzie odpowiedzialny za: kompleksową organizację wizyty, kontakt z pracownikami ROPS WSL we wszystkich sprawach organizacyjnych, prawidłowy
i planowy przebieg wizyty od dnia/godziny wyjazdu do dnia/godziny powrotu),
3. realizację programu merytorycznego w siedzibie CUS oraz dodatkowych miejscach, odległość dodatkowych miejsc nie może być większa niż 70 km od Torunia,
4. nocleg w obiekcie o standardzie minimum trzech (3) gwiazdek,
5. wyżywienie w postaci: 2 śniadań, 3 obiadów, 2 kolacji, 6 przerw kawowych (po dwie (2)
w każdym dniu),
6. ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla każdego uczestnika.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

4.5.5.)Wartość części

29218,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III zamówienia: Kompleksowa organizacja i obsługa wizyty studyjnej w Orelcu:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi kompleksowej organizacji trzydniowej (3-dniowej) wizyty studyjnej zawierającej jako główne miejsce realizacji Lokalną Grupę Działania Zielone Bieszczady (z siedzibą przy ulicy Stefkowa 64a, 38-722 Olszanica) dla 1 grupy uczestników liczącej nie więcej niż 12 osób. Ww. wizyta studyjna ma obejmować co najmniej następujące elementy:
1. przejazd zorganizowanym autokarem na trasie Bielsko-Biała/Rybnik/ROPS Katowice/ Częstochowa (miejsca zbiórki)-Lokalna Grupa Działania Zielone Bieszczady i inne dodatkowe miejsca, wskazane przez Wykonawcę (co najmniej trzy (3) w których zostaną zaprezentowane dobre praktyki na rzecz aktywizacji społeczności z terenów wiejskich) - powrót do miejsc zbiórki (Częstochowa/ROPS Katowice/ Rybnik/Bielsko-Biała),
2. obsługę koordynatora (który będzie odpowiedzialny za: kompleksową organizację wizyty, kontakt z pracownikami ROPS WSL we wszystkich sprawach organizacyjnych, prawidłowy
i planowy przebieg wizyty od dnia/godziny wyjazdu do dnia/godziny powrotu),
3. realizację programu merytorycznego w siedzibie LGD Zielone Bieszczady oraz dodatkowych miejscach, odległość dodatkowych miejsc nie może być większa niż 50 km od Orelca,
4. nocleg w obiekcie o standardzie minimum trzech (3) gwiazdek,
5. wyżywienie w postaci: 2 śniadań, 3 obiadów, 2 kolacji, 6 przerw kawowych (po dwie (2) w każdym dniu),
6. ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla każdego uczestnika.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.5.5.)Wartość części

28960,2 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV zamówienia: Kompleksowa organizacja i obsługa wizyty studyjnej w Gdyni:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi kompleksowej organizacji trzydniowej (3-dniowej) wizyty studyjnej zawierającej jako główne miejsce realizacji Centrum Aktywności Seniora (z siedzibą przy ulicy 3-go Maja 27-31, 81-364 Gdynia) dla 1 grupy uczestników liczącej nie więcej niż 12 osób. Ww. wizyta studyjna ma obejmować co najmniej następujące elementy:
1. przejazd zorganizowanym autokarem na trasie Bielsko-Biała/Rybnik/ROPS Katowice/Częstochowa (miejsca zbiórki)-Centrum Aktywności Seniora i inne dodatkowe miejsca, wskazane przez Wykonawcę (co najmniej trzy (3) w których zostaną zaprezentowane dobre praktyki na rzecz aktywizacji seniorów, np. centrum aktywności seniora, kluby seniora, uniwersytet III-go wieku) - powrót do miejsc zbiórki (Częstochowa/ROPS Katowice/Rybnik/ Bielsko-Biała),
2. obsługę koordynatora (który będzie odpowiedzialny za: kompleksową organizację wizyty, kontakt z pracownikami ROPS WSL we wszystkich sprawach organizacyjnych, prawidłowy
i planowy przebieg wizyty od dnia/godziny wyjazdu do dnia/godziny powrotu),
3. realizację programu merytorycznego w siedzibie Centrum Aktywności Seniora oraz dodatkowych miejscach, odległość dodatkowych miejsc nie może być większa niż 30 km od Gdyni,
4. nocleg w obiekcie o standardzie minimum trzech (3) gwiazdek,
5. wyżywienie w postaci: 2 śniadań, 3 obiadów, 2 kolacji, 6 przerw kawowych (po dwie (2)
w każdym dniu),
6. ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla każdego uczestnika.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

4.5.5.)Wartość części

31455,61 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V zamówienia: Kompleksowa organizacja i obsługa wizyty studyjnej w Osieku:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi kompleksowej organizacji trzydniowej (3-dniowej) wizyty studyjnej zawierającej jako główne miejsce realizacji Fundację Aktywizacji i Rozwoju FARMa (z siedzibą przy ulicy Wolności 24a, 28-221 Osiek) dla 1 grupy uczestników liczącej nie więcej niż 12 osób. Ww. wizyta studyjna ma obejmować co najmniej następujące elementy:
1. przejazd zorganizowanym autokarem na trasie Bielsko-Biała/Rybnik/ROPS Katowice/ Częstochowa (miejsca zbiórki)-Fundacja Aktywizacji i Rozwoju FARMa i inne dodatkowe miejsca, wskazane przez Wykonawcę (co najmniej trzy (3) w których zostaną zaprezentowane dobre praktyki w zakresie pobudzania aktywności lokalnej społeczności wiejskiej) - powrót do miejsc zbiórki (Częstochowa/ROPS Katowice/Rybnik/Bielsko-Biała),
2. obsługę koordynatora (który będzie odpowiedzialny za: kompleksową organizację wizyty, kontakt z pracownikami ROPS WSL we wszystkich sprawach organizacyjnych, prawidłowy
i planowy przebieg wizyty od dnia/godziny wyjazdu do dnia/godziny powrotu),
3. realizację programu merytorycznego w siedzibie Fundacji Aktywizacji i Rodziny FARMa oraz dodatkowych miejscach, odległość dodatkowych miejsc nie może być większa niż 60 km od Osieka,
4. nocleg w obiekcie o standardzie minimum trzech (3) gwiazdek,
5. wyżywienie w postaci: 2 śniadań, 3 obiadów, 2 kolacji, 6 przerw kawowych (po dwie (2) w każdym dniu),
6. ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla każdego uczestnika.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.5.5.)Wartość części

28814,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VI zamówienia: Kompleksowa organizacja i obsługa wizyty studyjnej w Kłodzku:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi kompleksowej organizacji trzydniowej (3-dniowej) wizyty studyjnej zawierającej jako główne miejsce realizacji Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
w Kłodzku (z siedzibą przy ulicy Kościuszki 2, 57-300 Kłodzko) dla 1 grupy uczestników liczącej nie więcej niż 12 osób. Ww. wizyta studyjna ma obejmować co najmniej następujące elementy:
1. przejazd zorganizowanym autokarem na trasie Bielsko-Biała/Rybnik/ROPS Katowice/ Częstochowa (miejsca zbiórki)-Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i inne dodatkowe miejsca, wskazane przez Wykonawcę (co najmniej trzy (3) w których zostaną zaprezentowane dobre praktyki w zakresie pieczy zastępczej, np. placówki typu rodzinnego, rodzinne domy dziecka, placówki socjalizacyjne) - powrót do miejsc zbiórki (Częstochowa/ROPS Katowice/ Rybnik/Bielsko-Biała),
2. obsługę koordynatora (który będzie odpowiedzialny za: kompleksową organizację wizyty, kontakt z pracownikami ROPS WSL we wszystkich sprawach organizacyjnych, prawidłowy
i planowy przebieg wizyty od dnia/godziny wyjazdu do dnia/godziny powrotu),
3. realizację programu merytorycznego w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz dodatkowych miejscach, odległość dodatkowych miejsc nie może być większa niż 60 km od Kłodzka,
4. nocleg w obiekcie o standardzie minimum trzech (3) gwiazdek,
5. wyżywienie w postaci: 2 śniadań, 3 obiadów, 2 kolacji, 6 przerw kawowych (po dwie (2)
w każdym dniu),
6. ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla każdego uczestnika.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

4.5.5.)Wartość części

28696,2 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VII zamówienia: Kompleksowa organizacja i obsługa wizyty studyjnej w Jarosławiu:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi kompleksowej organizacji trzydniowej (3-dniowej) wizyty studyjnej zawierającej jako główne miejsce realizacji Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną w Jarosławiu (z siedzibą przy ulicy Wilsona 6a, 37-500 Jarosław, 57-300 Kłodzko) dla 1 grupy uczestników liczącej nie więcej niż 12 osób. Ww. wizyta studyjna ma obejmować co najmniej następujące elementy:
1. przejazd zorganizowanym autokarem na trasie Bielsko-Biała/Rybnik/ROPS Katowice/ Częstochowa (miejsca zbiórki)-Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z niepełnosprawnością Intelektualną i inne dodatkowe miejsca, wskazane przez Wykonawcę (co najmniej trzy (3) w których zostaną zaprezentowane dobre praktyki w zakresie aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami) - powrót do miejsc zbiórki (Częstochowa/ROPS Katowice/Rybnik/Bielsko-Biała),
2. obsługę koordynatora (który będzie odpowiedzialny za: kompleksową organizację wizyty, kontakt z pracownikami ROPS WSL we wszystkich sprawach organizacyjnych, prawidłowy i planowy przebieg wizyty od dnia/godziny wyjazdu do dnia/godziny powrotu),
3. realizację programu merytorycznego w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz dodatkowych miejscach, odległość dodatkowych miejsc nie może być większa niż 60 km od Jarosławia,
4. nocleg w obiekcie o standardzie minimum trzech (3) gwiazdek,
5. wyżywienie w postaci: 2 śniadań, 3 obiadów, 2 kolacji, 6 przerw kawowych (po dwie (2) w każdym dniu),
6. ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla każdego uczestnika.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.5.5.)Wartość części

29155,32 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6562246838

7.3.3)Ulica

Bonarka

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-415

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-16

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33720 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33720 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33720 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6562246838

7.3.3)Ulica

Bonarka

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-415

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33720 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-08

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu złożono 2 oferty, które zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy Pzp.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu złożono 2 oferty, które zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust 1
pkt 5 ustawy Pzp.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu złożono 2 oferty, które zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust 1
pkt 5 ustawy Pzp.

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu złożono 3 oferty, które zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy Pzp.

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu złożono 2 oferty, które zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy Pzp.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80400000-8Usługi edukacji osób dorosłych oraz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 66 120 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80400000-8 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.