Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
63 320 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa świeżych jaj kurzych do Dolnośląskiego Ośrodka Opieki Międzypokoleniowej w Sokołowsku „Biały Orzeł” – załącznik nr 2/1 – wykaz asortymentowo-cenowy – ilość 25.000 jaj klasy A rozmiar M
    Wartość umowy
    19 000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa świeżych jaj kurzych do Specjalistycznego Szpitala Chorób Płuc w Rościszowie – załącznik nr 2/2 – wykaz asortymentowo-cenowy – ilość 10.000 jaj klasy A rozmiar M
    Wartość umowy
    7600 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa świeżych jaj kurzych do Szpitala Rehabilitacyjno Hematologicznego dla Dzieci "ORLIK" w Kudowie-Zdroju – załącznik nr 2/3 – wykaz asortymentowo-cenowy; – ilość 17.000 jaj klasy A rozmiar M
    Wartość umowy
    12 580 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa świeżych jaj kurzych do Sanatorium Uzdrowiskowego "ZIMOWIT” w Dusznikach – Zdroju – załącznik nr 2/4 – wykaz asortymentowo-cenowy; – ilość 19.000 jaj klasy A rozmiar M
    Wartość umowy
    13 490 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa świeżych jaj kurzych do Sanatorium Uzdrowiskowe „Azalia” w Szczawnie – Zdroju – załącznik nr 2/5 – wykaz asortymentowo-cenowy; – ilość 15.000 jaj klasy A rozmiar M
    Wartość umowy
    10 650 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Godzina dostawy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa świeżych jaj kurzych do Jednostek Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o.

Zamawiający Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o. (Sokołowsko, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa świeżych jaj kurzych do Jednostek Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 63 320 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
63 320 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 5 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Firma Usługowo Handlowa Bogdan Butor za łącznie 63 320,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890314440

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Parkowa, 3

1.5.2.)Miejscowość

Sokołowsko

1.5.3.)Kod pocztowy

58-351

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@sanatoria-dolnoslaskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sanatoria-dolnoslaskie.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://sanatoria-dolnoslaskie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa świeżych jaj kurzych do Jednostek Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-731e5e1a-8046-40a8-9d7b-de3b592533a2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00139727

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00105581

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/08/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 – Dostawa świeżych jaj kurzych do Dolnośląskiego Ośrodka Opieki Międzypokoleniowej w Sokołowsku „Biały Orzeł” – załącznik nr 2/1 – wykaz asortymentowo-cenowy – ilość 25.000 jaj klasy A rozmiar M

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

19580,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 – Dostawa świeżych jaj kurzych do Specjalistycznego Szpitala Chorób Płuc
w Rościszowie – załącznik nr 2/2 – wykaz asortymentowo-cenowy – ilość 10.000 jaj klasy A rozmiar M

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

6579,02 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 – Dostawa świeżych jaj kurzych do Szpitala Rehabilitacyjno Hematologicznego dla Dzieci "ORLIK" w Kudowie-Zdroju – załącznik nr 2/3 – wykaz asortymentowo-cenowy; – ilość 17.000 jaj klasy A rozmiar M

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

13325,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4 – Dostawa świeżych jaj kurzych do Sanatorium Uzdrowiskowego "ZIMOWIT”
w Dusznikach – Zdroju – załącznik nr 2/4 – wykaz asortymentowo-cenowy; – ilość 19.000 jaj klasy A rozmiar M

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

13434,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 5 – Dostawa świeżych jaj kurzych do Sanatorium Uzdrowiskowe „Azalia”
w Szczawnie – Zdroju – załącznik nr 2/5 – wykaz asortymentowo-cenowy; – ilość 15.000 jaj klasy A rozmiar M

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

9790,20 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23625 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowo Handlowa Bogdan Butor

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7551435683

7.3.3)Ulica

ul. Prężyńska 17

7.3.4)Miejscowość

Prudnik

7.3.5)Kod pocztowy

48-200

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7600 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9450 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7600 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma usługowo handlowa Bogdan Butor

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7551435683

7.3.3)Ulica

ul. Prężyńska 17

7.3.4)Miejscowość

Prudnik

7.3.5)Kod pocztowy

48-200

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7600 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12580 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12580 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12580 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowo Handlowa Bogdan Butor

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7551435683

7.3.3)Ulica

Prężyńska 17

7.3.4)Miejscowość

Prudnik

7.3.5)Kod pocztowy

48-200

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12580 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13490 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13490 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13490 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowo Handlowa Bogdan Butor

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7551435683

7.3.3)Ulica

Prężyńska 17

7.3.4)Miejscowość

Prudnik

7.3.5)Kod pocztowy

48-200

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13490 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10650 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14175 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10650 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowo Handlowa Bogdan Butor

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

755

7.3.3)Ulica

Prężyńska 17

7.3.4)Miejscowość

Prudnik

7.3.5)Kod pocztowy

48-200

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10650 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03142500-3Jaja
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
242 137 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
152 184 zł656 189 zł
Rozstęp międzykwartylowy
504 005 zł
Źródło próbki
CPV 03142500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
152 184 zł
Mediana
242 137 zł
Górny kwartyl
656 189 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sokołowsko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 63 320 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03142500-3 (Jaja). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Usługowo Handlowa Bogdan Butor (Prudnik). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.