Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
157 440 zł
Umowa zawarta
3 marca 2026
Okres realizacji
500 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 157 440 zł – 183 270 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa Terminala Samochodowego w Okopach – opracowanie raportu oddziaływania na środowisko” – dpg Dorohusk.

Zamawiający Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych (Chełm, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa Terminala Samochodowego w Okopach – opracowanie raportu oddziaływania na…”, wybierając ofertę wykonawcy MR Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Środowiskowa Spółka komandytowa. Wartość umowy: 157 440 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Lubelski Zarząd Obsługi Przejść GranicznychChełm, Lubelskieopublikowano 4 marca 2026
Wartość umowy
157 440 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 listopada 2025

    Termin ofert: 26 listopada 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 marca 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MR Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Środowiskowa Spółka komandytowa (Toruń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 157 440,00 zł (umowę zawarto 3 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 157 440,00 zł do 183 270,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 500 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło opracowania raportu oddziaływania na środowisko dla budowy Terminala Samochodowego w Okopach (drogowe przejście graniczne Dorohusk).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060695455

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Niepodległości 1

1.5.2.)Miejscowość

Chełm

1.5.3.)Kod pocztowy

22-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@lzopg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.lzopg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/247768/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administrowanie przejściami granicznymi.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Budowa Terminala Samochodowego w Okopach – opracowanie raportu oddziaływania na środowisko” – dpg Dorohusk.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-abb9fcc6-4b9f-4978-9652-3d09efd7c762

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00139664

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00118319/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.12 Budowa Terminala Samochodowego w Okopach - opracowanie raportu oddziaływania na środowisko.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00538631

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.4311.41.2025.AGG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

160000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie w pełnym zakresie raportu oddziaływania na środowisko wraz z wykonaniem niezbędnych badań, pomiarów, ekspertyz i analiz oraz uzyskanie ostatecznej Decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania inwestycyjnego: „Budowa Terminala Samochodowego w Okopach”.
2. Zakres zamówienia obejmuje dwa etapy realizacji zamówienia. Szczegóły dotyczące realizacji poszczególnych etapów zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki, zakres i sposób jego realizacji określają:
1) opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami – załącznik nr 1 do SWZ,
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71313440-1 - Usługi oceny wpływu na środowisko naturalne (EIA) dla projektu budowlanego

71313400-9 - Ocena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157440,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

183270,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157440,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MR Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Środowiskowa Spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9562324020

7.3.3)Ulica

Szosa Chełmińska 177-181

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157440,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

500 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71313000-5Usługi doradcze w zakresie środowis…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chełm.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 157 440 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71313000-5 (Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MR Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Środowiskowa Spółka komandytowa (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.