Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
244 770 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
do 10 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 244 770 zł – 305 485 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont dachu nad strefą NHC (Non Human Consumption) Granicznego Inspektoratu Weterynarii w Koroszczynie.” – DPG Kukuryki.

Zamawiający Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych (Chełm, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont dachu nad strefą NHC (Non Human Consumption) Granicznego Inspektoratu Weterynarii…”, wybierając ofertę wykonawcy Marta Mikucewicz KRYMAR. Wartość umowy: 244 770 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Lubelski Zarząd Obsługi Przejść GranicznychChełm, Lubelskieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
244 770 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Marta Mikucewicz KRYMAR (Janów Podlaski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 244 770,00 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 244 770,00 zł do 305 485,05 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060695455

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Niepodległości 1

1.5.2.)Miejscowość

Chełm

1.5.3.)Kod pocztowy

22-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@lzopg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.lzopg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/309632/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administrowanie przejściami granicznymi.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Remont dachu nad strefą NHC (Non Human Consumption) Granicznego Inspektoratu Weterynarii w Koroszczynie.” – DPG Kukuryki.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-07b0f9c8-51a1-4220-b768-02d24f97c476

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419215

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00136091/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Remont dachu nad strefą NHC (Non Human Consumption) Granicznego Inspektoratu Weterynarii w Koroszczynie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00370607

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP.26.22.2026.AGG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

171572,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dachu nad strefą NHC (Non Human Consumption) Granicznego Inspektoratu Weterynarii w Koroszczynie na terminalu samochodowym w Koroszczynie w zakresie wskazanym w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ).
2. Przedmiotowe przedsięwzięcie zlokalizowane jest na istniejącym i funkcjonującym terminalu samochodowym w Koroszczynie, w rejonie granicy polsko-białoruskiej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki, zakres i sposób wykonania zamówienia określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia z załącznikami – załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45442100-8 - Roboty malarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

244770,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

305485,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

244770,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marta Mikucewicz KRYMAR

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372278409

7.3.3)Ulica

Gabriela Narutowicza 25

7.3.4)Miejscowość

Janów Podlaski

7.3.5)Kod pocztowy

21-505

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

244770,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-10

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chełm.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 244 770 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marta Mikucewicz KRYMAR (Janów Podlaski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.