Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Główny Ośrodek Certyfikacji i Nadzoru Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą· Leżajskmała firma
Wartość umowy
492 000 zł
Umowa zawarta
19 lutego 2026
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 492 000 zł – 1 040 657 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi20%Wysokość kary umownej za zwłokę w wykonaniu zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa placu zabaw dla małych dzieci przy ul. Ks. J. E. Mocko w Skoczowie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Skoczów – Hradek. Turystycznie atrakcyjni”

Zamawiający Gmina Skoczów (Skoczów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa placu zabaw dla małych dzieci przy ul. Ks. J. E. Mocko w Skoczowie w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy Główny Ośrodek Certyfikacji i Nadzoru Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą. Wartość umowy: 492 000 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina SkoczówSkoczów, Śląskie (powiat Cieszyński →)opublikowano 4 marca 2026
Wartość umowy
492 000 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 grudnia 2025

    Termin ofert: 15 stycznia 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 marca 2026

    13 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Główny Ośrodek Certyfikacji i Nadzoru Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą (Leżajsk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 492 000,00 zł (umowę zawarto 19 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 492 000,00 zł do 1 040 656,95 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2026 r..

  • 5

    Przetarg przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail