Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
167 780 zł
Umowa zawarta
3 marca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 144 849 zł – 392 770 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 16% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja urządzeń służących melioracji z uwzględnieniem retencji wód opadowych - Etap I

Zamawiający Gmina Bobrowice (Bobrowice, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja urządzeń służących melioracji z uwzględnieniem retencji wód opadowych - Etap…”, wybierając ofertę wykonawcy OL-WID Karol Widerowski. Wartość umowy: 167 780 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina BobrowiceBobrowice, Lubuskie (powiat Żagański →)opublikowano 4 marca 2026
Wartość umowy
167 780 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OL-WID Karol Widerowski (Bobrowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 167 780,00 zł (umowę zawarto 3 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 144 849,11 zł do 392 769,75 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Przetarg przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail