Przeprowadzenie treningów dla usamodzielnianych wychowanków pieczy zastępczej w ramach projektu pn.:„Wspieraj, Wzmacniaj, Usamodzielniaj–Program deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej (...)
Zamawiający Powiat Bieruńsko-Lędziński ul. św. Kingi 1 43-155 Bieruń działający przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lędzińska 24 43-140 Lędziny (Lędziny, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przeprowadzenie treningów dla usamodzielnianych wychowanków pieczy zastępczej w ramach…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 105 332 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=644, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Edukacja i szkolenia (CPV 80)
- woj. Śląskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Bieruńsko-Lędziński ul. św. Kingi 1 43-155 Bieruń działający przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lędzińska 24 43-140 Lędziny |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 276289890 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Lędzińska 24 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lędziny |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 43-140 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22C - Tyski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@pcprledziny.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://pcpr-powiatbl.bip.net.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00137229 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-03 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00132670 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-03-10 07:00 Po zmianie: 2026-03-11 07:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-03-10 08:00 Po zmianie: 2026-03-11 08:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.