Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
177 735 zł
Umowa zawarta
27 stycznia 2026
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 177 735 zł – 880 952 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i montaż wyposażenia placu zabaw przy Gminnym Żłobku w Piszczacu w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029

Zamawiający Gmina Piszczac (Piszczac, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i montaż wyposażenia placu zabaw przy Gminnym Żłobku w Piszczacu w ramach programu…”, wybierając ofertę wykonawcy Simba Grup Sp. z o.o. Wartość umowy: 177 735 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina PiszczacPiszczac, Lubelskie (powiat Bialski →)opublikowano 3 marca 2026
Wartość umowy
177 735 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Simba Grup Sp. z o.o. (Lublin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 177 735,00 zł (umowę zawarto 27 stycznia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PISZCZAC

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237635

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Włodawska 8

1.5.2.)Miejscowość

Piszczac

1.5.3.)Kod pocztowy

21-530

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@piszczac.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.piszczac.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ebdcd5f0-8518-488e-bbef-d5909d9ffdc8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i montaż wyposażenia placu zabaw przy Gminnym Żłobku w Piszczacu w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ebdcd5f0-8518-488e-bbef-d5909d9ffdc8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00136841

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00051447/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Zakup i montaż wyposażenia placu zabaw przy Gminnym Żłobku w Piszczacu w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na dofinansowanie realizacji zadania dotyczącego tworzenia nowych miejsc opieki nad dziećmi w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja I

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00605365

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INW.271.12.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż wyposażenia placu zabaw przy Gminnym Żłobku w Piszczacu w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 finansowane jest w ramach FERS (środki europejskie, środki dofinansowania w formie współfinansowania krajowego środków europejskich), KPO oraz środki na finansowanie podatku VAT przypadającego na wydatki/koszty w ramach realizacji zadania finansowanego ze środków KPO, zgodnie z wykazem zawartym w załączniku nr 1 do SWZ .Zakres obejmuje dostarczenie fabrycznie nowych, bezpiecznych i trwałych urządzeń przeznaczony dla dzieci w wieku do lat 3, na potrzeby żłobka oraz ich montaż w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
4.2. Zakres dostaw obejmuje w szczególności:
1) Urządzenia zabawowe i edukacyjne:
- Domek z patio (1 szt.);
- Zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią i ściankami manipulacyjnymi (1 szt.);
- Huśtawka typu koszyk (1 szt.);
- Bujaki różne rodzaje (2 szt.)
- Bujak dwuosobowy typu ważka (2 szt.);
- Sprężynowiec dla 4 dzieci (1 szt.);
- Piaskownica z siedziskami i przykryciem (1 szt.);
- Zestawy do piaskownicy (2 kpl.);
- Ścianki manipulacyjne typu labirynt (2 szt.);
- Ścianka memory z grą edukacyjną (1 szt.).
2) Elementy małej architektury:
- Ławki z oparciem (3 szt.);
- Kosze na śmieci ze stali nierdzewnej (3 szt.);
- Stojaki na rowery (2 szt.)
- Tablica z regulaminem (1 szt.)
4.3. Nawierzchnia syntetyczna z granulatu gumowego SBR, zgodna z normami PN-EN 1177:2009, PN-EN 1176-1:2009 i PN-EN 1176-7:2009 lub równoważnymi. Nawierzchnię należy ułożyć na odpowiednio przygotowanych warstwach podbudowy.
4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ, oraz w Załączniku 1a - w szczególności: str. 10 - 16 (montaż małej architektury zabawowej) oraz str. 16-18 (montaż małej architektury). Zakres zamówienia nie obejmuje budowy ogrodzenia i układu komunikacyjnego (utwardzenie z kostki brukowej).

4.5.3.)Główny kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

8

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177735 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

880951,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

177735 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Simba Grup Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462647108

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177735 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37535200-9Wyposażenie placów zabaw
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
737 819 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
364 945 zł879 308 zł
Rozstęp międzykwartylowy
514 363 zł
Źródło próbki
CPV 37535200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
364 945 zł
Mediana
737 819 zł
Górny kwartyl
879 308 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Piszczac prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piszczac.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 177 735 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37535200-9 (Wyposażenie placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Simba Grup Sp. z o.o. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.