Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
HEXA GRID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawamała firma
Cena wybranej oferty
668 133 zł
Umowa zawarta
5 lutego 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 668 133 zł – 711 735 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego E dla szkół podstawowych z terenu gminy Chełmiec

Zamawiający Gminny Zespół Edukacji w Chełmcu (Chełmiec, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego E dla szkół podstawowych z terenu…”, wybierając ofertę wykonawcy HEXA GRID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 668 133 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gminny Zespół Edukacji w ChełmcuChełmiec, Małopolskieopublikowano 28 lutego 2026
Cena wybranej oferty
668 133 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HEXA GRID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 668 133,48 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 668 133,48 zł do 711 734,75 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail