Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 966 032 zł
Umowa zawarta
26 lutego 2026
Okres realizacji
do 26 lutego 2026
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 1 966 032 zł – 4 786 914 złodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody i ujęcia wody w miejscowości Małowidz, gmina Jednorożec

Zamawiający Gmina Jednorożec (Jednorożec, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody i ujęcia wody w miejscowości Małowidz,…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma "Bartosz" Sp. J. Bujwicki, Sobiech. Wartość umowy: 1 966 032 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina JednorożecJednorożec, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 27 lutego 2026
Wartość umowy
1 966 032 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma "Bartosz" Sp. J. Bujwicki, Sobiech (Białystok), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 966 032,00 zł (umowę zawarto 26 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 1 966 032,00 zł do 4 786 914,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail