Wynik częściowy: umowy w 9 z 10 części, 1 unieważniono10 części
Łączna wartość umów
433 328 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zestawienie potrzeb na igły punkcyjne i specjalistyczne
    ZARYS International sp. z o.o.· Zabrze
    Wartość umowy
    10 470 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Igły do znieczulenia podpajęczynówkowego (PP)
    Billmed Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    54 162 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Igły, zestawy ,cewniki do żył centralnych i tętnic
    Teleflex Polska Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    141 544 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Zestaw do godzinowej zbiórki moczu
    ZARYS International sp. z o.o.· Zabrze
    Wartość umowy
    11 223 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Uzupełniający zestaw do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa
    AKME Pałejko spółka jawna· Warszawa
    Wartość umowy
    106 920 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Igły do blokad nerwów obwodowych do symulatora STIMUPLEX
    VYGON Polska Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    32 562 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dostawy materiałów medycznych
    VYGON Polska Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    32 994 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Dostawy materiałów medycznych
    ZARYS International sp. z o.o.· Zabrze
    Wartość umowy
    5673 zł
    4 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
    Skamex Spółka akcyjna· Łódź
    Wartość umowy
    37 778 zł
    2 oferty
  10. Unieważniona
    Część 10Oferta na akcesoria jednorazowe do AIRVO 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sukcesywne dostawy materiałów medycznych”

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy (Świdnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne dostawy materiałów medycznych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 433 328 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość umów
433 328 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 9 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ZARYS International sp. z o.o. (części 1, 4, 8); Billmed Sp. z o.o. (część 2); Teleflex Polska Sp. z o.o. (część 3); AKME Pałejko spółka jawna (część 5) oraz 2 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 433 327,54 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000311674

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Leśna 27-29

1.5.2.)Miejscowość

Świdnica

1.5.3.)Kod pocztowy

58-100

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpital.swidnica.pl, zam.publiczne.spzoz.swidnica@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.swidnica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpital-swidnica.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Sukcesywne dostawy materiałów medycznych”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a9243f81-5e7b-4ceb-8fde-fed2e93159b7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00129868

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00013709/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywne dostawy materiałów medycznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00016547

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EA/1/TPBN/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 1 - Zestawienie potrzeb na igły punkcyjne i specjalistyczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

11110,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 2 - Igły do znieczulenia podpajęczynówkowego (PP)

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

49075,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 3 - Igły, zestawy ,cewniki do żył centralnych i tętnic.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

119440,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 4 - Zestaw do godzinowej zbiórki moczu

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

14815,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 5 - Uzupełniający zestaw do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

92593,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 - Igły do blokad nerwów obwodowych do symulatora STIMUPLEX

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

30278,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 7 - Dostawy materiałów medycznych

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

55555,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 8 - Dostawy materiałów medycznych

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

11110,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 9 - Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

37038,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 10 - Oferta na akcesoria jednorazowe do AIRVO 2

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

136111,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10470,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10843,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10470,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273295877

7.3.3)Ulica

ul. Ziemska 44

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-803

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10470,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54162,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54162,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54162,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Billmed Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006743446

7.3.3)Ulica

ul. Krypska 24/1

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-082

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54162,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

141544,26 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

141544,26 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

141544,26 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Teleflex Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366805415

7.3.3)Ulica

ul. Żwirki i Wigury 16A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-092

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

141544,26 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11223,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16848,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11223,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273295877

7.3.3)Ulica

ul. Ziemska 44

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-803

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11223,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

106920,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

106920,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

106920,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AKME Pałejko spółka jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 011557955

7.3.3)Ulica

ul. Poloneza 89B

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-826

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

106920,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32562,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32562,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32562,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VYGON Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010784130

7.3.3)Ulica

ul. Francuska 39/6

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-905

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32562,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32994,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32994,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32994,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VYGON Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010784130

7.3.3)Ulica

ul. Francuska 39/6

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-905

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32994,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5673,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39474,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5673,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273295877

7.3.3)Ulica

ul. Ziemska 44

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-803

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5673,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37778,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40392,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37778,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Skamex Spółka akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384767215

7.3.3)Ulica

ul. Dr. Stefana Kopcińskiego 62 D

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-032

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37778,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 42

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 433 328 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZARYS International sp. z o.o. (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.