Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
26 770 zł
Umowa zawarta
15 grudnia 2025
Okres realizacji
do 31 marca 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 26 770 zł – 77 899 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa odcinka napowietrznego sieci oświetlenia ulicznego w miejscowości Milonki wzdłuż drogi gminnej

Zamawiający Gmina Trzyciąż (Trzyciąż, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa odcinka napowietrznego sieci oświetlenia ulicznego w miejscowości Milonki wzdłuż…”, wybierając ofertę wykonawcy TELEMAX MEDIA Sp. z o.o. Wartość umowy: 26 770 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina TrzyciążTrzyciąż, Małopolskie (powiat Olkuski →)opublikowano 25 lutego 2026
Wartość umowy
26 770 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TELEMAX MEDIA Sp. z o.o. (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 26 770,00 zł (umowę zawarto 15 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 26 770,00 zł do 77 899,47 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 marca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Trzyciąż

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351556270

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Leśna 4

1.5.2.)Miejscowość

Trzyciąż

1.5.3.)Kod pocztowy

32-353

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

123894001

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

annazaba10@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

gminatrzyciaz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://trzyciaz.ezamawiajacy.pl/pn/trzyciaz/demand/242909/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa odcinka napowietrznego sieci oświetlenia ulicznego w miejscowości Milonki wzdłuż drogi gminnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0367bb08-c525-4400-9e80-f43251339b55

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00127936

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00500149

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IiR.271.16.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

30810,18 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa odcinka napowietrznego sieci oświetlenia ulicznego w miejscowości Milonki wzdłuż drogi gminnej



Przedmiotem inwestycji jest budowa odcinka infrastruktury elektroenergetycznej oświetlenia ulicznego, która zapewni oświetlenie ciągu komunikacyjnego ( pieszego i drogowego ) wzdłuż drogi gminnej Dz. Nr 233/1 w miejscowości Milonki.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26770,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

77899,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26770,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TELEMAX MEDIA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6771663894

7.3.3)Ulica

ul. Isep 4C

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-588

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26770,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-03-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
266 075 zł
Próbka: 49 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 716 zł636 756 zł
Rozstęp międzykwartylowy
463 040 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 716 zł
Mediana
266 075 zł
Górny kwartyl
636 756 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Trzyciąż prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzyciąż.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 26 770 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TELEMAX MEDIA Sp. z o.o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.