„Działania edukacyjne na terenie Gminy Jednorożec” w ramach projektu pn. „Mazowsze bez smogu”
Zamawiający Gmina Jednorożec (Jednorożec, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Działania edukacyjne na terenie Gminy Jednorożec” w ramach projektu pn. „Mazowsze bez…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA JEDNOROŻEC |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 550667853 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Odrodzenia 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Jednorożec |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 06-323 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL924 - Ostrołęcki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 029 751 70 30 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 029 751 70 31 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@jednorozec.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | bip.jednorozec.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6501cea1-3933-4de9-a774-0faa9ea0e22f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00125960 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-02-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00461766 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | „Mazowsze bez smogu”, nr naboru FEMA.02.01-IP.01-01TS/24, realizowanego w ramach Priorytetu: II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” Działanie: 2.1: „Efektywność energetyczna” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Działania edukacyjne na terenie Gminy Jednorożec” w ramach projektu pn. „Mazowsze bez smogu” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Zadanie I: Przedmiotem tej części zamówienia jest przeprowadzenie analizy dotyczącej potrzeb edukacyjnych mieszkańców Gminy Jednorożec. Zadanie to obejmuje identyfikację deficytów wiedzy oraz postaw mieszkańców wobec zagadnień związanych z zanieczyszczeniami i ochroną powietrza. Analiza będzie stanowić kluczowy element realizacji długoterminowej strategii edukacyjnej w ramach działań na rzecz poprawy jakości powietrza, przyczyniając się do osiągnięcia celów redukcji emisji zanieczyszczeń atmosferycznych, zgodnie z europejskimi dyrektywami dotyczącymi jakości powietrza (m.in. Dyrektywa 2008/50/WE). Opracowanie analizy jest wymagane w związku z uczestnictwem Gminy Jednorożec w projekcie „Mazowsze bez Smogu”. Opracowana analiza będzie stanowiła podstawę do opracowania scenariusza planowanych do realizacji działań edukacyjnych w latach 2025-2028, które będą miały na celu kształtowanie odpowiednich postaw ekologicznych, promowanie oszczędzania energii oraz wspieranie inicjatyw służących zmniejszeniu emisji zanieczyszczeń. Zadanie II: Na podstawie przygotowanej dokumentacji (analizy i scenariusza) Wykonawca zrealizuje przeprowadzenie kampanii edukacyjno-informacyjnej w 2025 roku, w ramach projektu pn. „Mazowsze bez smogu”. 1) Szczegółowe wymagania dotyczące opracowania analizy, w tym metodologia badawcza, oraz wytyczne dotyczące opracowania scenariusza akcji edukacyjnych i przeprowadzenia tych akcji zostały opisane w OPZ stanowiącym Załącznik nr 8. 2) Opracowana dokumentacja musi zawierać logotypy promujące projekt „Mazowsze bez Smogu” zgodnie z wytycznymi w zakresie oznaczenia dokumentów projektowych finansowanych z Funduszy Europejskich dla Mazowsza 2021-2027. Logotypy dostępne są na stronie Lidera projektu: https://www.funduszedlamazowsza.eu/zasady-oznaczania-projektow-fundusze-europejskie-dla-mazowsza-2021-2027/. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79315000-5 - Usługi badań społecznych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe 80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-29 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Dźwignia Handlu Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6762418600 |
| 4.3.3.) | Ulica | Mieszczańska 13/27 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 30-313 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 79650,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00529949/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 79950,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →