Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 094 900 zł
Umowa zawarta
4 lutego 2026
Okres realizacji
do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 1 094 900 zł – 1 659 742 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Przebudowa drogi powiatowej nr 3907W na odcinku Sterdyń – Białobrzegi, gmina Sterdyń, powiat sokołowski (Zadanie Nr 1)”

Zamawiający Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim (Sokołów Podlaski, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 3907W na odcinku Sterdyń – Białobrzegi, gmina Sterdyń,…”, wybierając ofertę wykonawcy Adam Witkowski P.W.WIKRUSZ. Wartość umowy: 1 094 900 zł. Złożono 9 ofert.

Wartość umowy
1 094 900 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Adam Witkowski P.W.WIKRUSZ (Miedzna), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 094 900,03 zł (umowę zawarto 4 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 1 094 900,03 zł do 1 659 742,38 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail