Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
11 892 348 zł
Umowa zawarta
16 lutego 2026
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 11 892 348 zł – 14 442 819 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa drogi gminnej nr 360315W Kotuń-Polaki, gmina Kotuń

Zamawiający Gmina Kotuń (Kotuń, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa drogi gminnej nr 360315W Kotuń-Polaki, gmina Kotuń”, wybierając ofertę wykonawcy STRABAG sp. z o.o. Wartość umowy: 11 892 348 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina KotuńKotuń, Mazowieckieopublikowano 17 lutego 2026
Wartość umowy
11 892 348 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STRABAG sp. z o.o. (Pruszków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 11 892 348,36 zł (umowę zawarto 16 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 11 892 348,36 zł do 14 442 819,35 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail