Świadczenie usług w zakresie transportu dla zespołów MKS Avia Świdnik sekcji piłki nożnej oraz piłki siatkowej w 2025 roku
Zamawiający "miejski Klub Sportowy Avia Świdnik __legal_0__" (Świdnik, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Świadczenie usług w zakresie transportu dla zespołów MKS Avia Świdnik sekcji piłki nożnej…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 121 542 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=304, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie
20 listopada 2024
Termin ofert: 28 listopada 2024 13:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
09 stycznia 2025
4 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
07 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
07 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
17 lutego 2026
- Zmiana ogłoszenia
17 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | "MIEJSKI KLUB SPORTOWY AVIA ŚWIDNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 366067087 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Stanisława Wyspiańskiego 27 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Świdnik |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-040 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kontakt@avia-swidnik.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.avia-swidnik.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00115597 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-02-17 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00111565 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4.6. | Wartość zmiany umowy (Wartość zmiany umowy nr 1) Przed zmianą | 99629,00 Po zmianie: 51300,00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.