Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
627 442 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    246 344 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    220 229 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    160 869 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa detalicznych ilości produktów żywnościowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych Gminy Baranów Sandomierski”

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych w Baranowie Sandomierskim (Baranów Sandomierski, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa detalicznych ilości produktów żywnościowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 627 442 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
627 442 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 grudnia 2025

    Termin ofert: 16 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    17 lutego 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PPHU MADEJ Marcin Madej (części 1, 2); Madej DEAL Sp z o.o (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 627 441,70 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail