Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 195 560 zł
Umowa zawarta
13 lutego 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 1 195 560 zł – 2 771 191 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa, adaptacja pomieszczeń i zagospodarowanie terenu w celu utworzenia Publicznego Żłobka w Grębkowie

Zamawiający Gmina Grębków (Grębków, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa, adaptacja pomieszczeń i zagospodarowanie terenu w celu utworzenia Publicznego…”, wybierając ofertę wykonawcy Cetus Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 195 560 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina GrębkówGrębków, Mazowieckieopublikowano 17 lutego 2026
Wartość umowy
1 195 560 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Cetus Sp. z o.o. (Łosice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 195 560,00 zł (umowę zawarto 13 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 1 195 560,00 zł do 2 771 190,77 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail