Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

06/NZ/2026/AT

Zamawiający Gmina Miasta Sopotu (Sopot, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „06/NZ/2026/AT”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasta SopotuSopot, Pomorskieopublikowano 16 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTA SOPOTU

1.2.)Oddział zamawiającego

w imieniu której działa Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675563

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. Niepodległości 930

1.4.2.)Miejscowość

Sopot

1.4.3.)Kod pocztowy

81-704

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.7.)Numer telefonu

609061238

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

a.tarczynska@zdiz.sopot.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.zdiz.sopot.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00113372

2.2.)Data ogłoszenia

2026-02-16

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00113341

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

06/NZ/2026/AT Zakres przedmiotu zamówienia pn. Budowa punktu widokowego na Królewskim Wzgórzu w Sopocie, obejmuje wykonanie, w szczególności: - wykonanie schodów terenowych, - naprawę istniejących schodów terenowych, - rewaloryzację istniejących ścieżek, - montaż niezbędnych elementów małej architektury takich jak np., ławki, śmietnik, tablice informacyjne, balustrady, - montaż tablicy na istniejącym głazie narzutowym, - wykonanie urządzeń rekreacyjno – ruchowych, - wykonanie nawierzchni z płyt fakturowych przy przejściu sugerowanym przez ścieżkę dla rowerów. Po zmianie: Budowa punktu widokowego na Królewskim Wzgórzu w Sopocie. Zakres przedmiotu zamówienia pn. Budowa punktu widokowego na Królewskim Wzgórzu w Sopocie, obejmuje wykonanie, w szczególności: - wykonanie schodów terenowych, - naprawę istniejących schodów terenowych, - rewaloryzację istniejących ścieżek, - montaż niezbędnych elementów małej architektury takich jak np., ławki, śmietnik, tablice informacyjne, balustrady, - montaż tablicy na istniejącym głazie narzutowym, - wykonanie urządzeń rekreacyjno – ruchowych, - wykonanie nawierzchni z płyt fakturowych przy przejściu sugerowanym przez ścieżkę dla rowerów.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Sopotu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sopot.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.