Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
15 696 538 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
540 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 15 696 538 zł – 19 580 209 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji umowy na stanowisko kierownika budowy/DK40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BUDOWA BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W SOPOCIE PRZY UL. REJA.

Zamawiający Gmina Miasta Sopotu (Sopot, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „BUDOWA BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W SOPOCIE PRZY UL. REJA”, wybierając ofertę wykonawcy BUDREM RYBAK SP. Z O.O. SP. K. Wartość umowy: 15 696 538 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta SopotuSopot, Pomorskieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
15 696 538 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BUDREM RYBAK SP. Z O.O. SP. K. (LUZINO), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 15 696 538,15 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 15 696 538,15 zł do 19 580 209,34 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 540 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail