ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wdrożenie systemu TIK na terenie gm. Lubiewo

Zamawiający Gmina Lubiewo (Lubiewo, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Wdrożenie systemu TIK na terenie gm. Lubiewo”. Termin składania ofert minął 23 lutego 2026, 10:00. Wadium: 4000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LubiewoLubiewo, Kujawsko-Pomorskie (powiat Tucholski →)opublikowano 12 lutego 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 878 900 zł
Wadium
4000 zł
Termin składania ofert
23 lutego 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

8 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, gwarancja 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wdrożenie systemu TIK na terenie gm. Lubiewo.

  • 3

    RyzykoWadium: 4 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail