Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
8 754 692 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    6 322 844 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2 431 848 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja infrastruktury drogowej - remont dróg gminnych na terenie gminy Sokoły”

Zamawiający Gmina Sokoły (Sokoły, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja infrastruktury drogowej - remont dróg gminnych na terenie gminy Sokoły”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 8 754 692 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina SokołySokoły, Podlaskieopublikowano 11 lutego 2026
Łączna wartość umów
8 754 692 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 listopada 2025

    Termin ofert: 28 listopada 2025 09:45
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    11 lutego 2026

    9 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe "MAKSBUD" Sp. z o.o. (część 1); AZEenergia Damian Dobrowolski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 8 754 692,47 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail