Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
9 689 940 zł
Umowa zawarta
2 lutego 2026
Okres realizacji
322 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 9 689 940 zł – 12 170 160 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Organizacja pracy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej Urzędu Gminy Hażlach wraz z jego przebudową – etap I

Zamawiający Gmina Hażlach (Hażlach, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej Urzędu Gminy Hażlach…”, wybierając ofertę wykonawcy LK Inwest Sp. z o. o. Wartość umowy: 9 689 940 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina HażlachHażlach, Śląskie (powiat Cieszyński →)opublikowano 11 lutego 2026
Wartość umowy
9 689 940 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LK Inwest Sp. z o. o. (Wrocław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 689 940,00 zł (umowę zawarto 2 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 9 689 940,00 zł do 12 170 159,61 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 322 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail