Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
754 137 zł
Umowa zawarta
11 lutego 2026
Okres realizacji
60 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawę w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowej przegubowej zamiatarki chodnikowo-drogowej”

Zamawiający Przedsiębiorstwo Usług Gminnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Pakość, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na Dostawę w formie leasingu…”, wybierając ofertę wykonawcy mLeasing Sp. z o.o. Wartość umowy: 754 137 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
754 137 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 stycznia 2026

    Termin ofert: 30 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 lutego 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy mLeasing Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 754 136,64 zł (umowę zawarto 11 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail