Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
20 200 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5800 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 400 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie wykładowcy/trenera – waga kryterium łącznie 20%20%Doświadczenie/ staż wykładowcy/trenera w latach – waga 20 %20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja szkolenia dla kadry dydaktycznej oraz doktorantów z zakresu zielonej transformacji numer postępowania KU.2301.167.2025

Zamawiający Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja szkolenia dla kadry dydaktycznej oraz doktorantów z zakresu zielonej…”, wybierając ofertę wykonawcy ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER Pelczar sp. j. Łączna wartość umów: 20 200 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 10 lutego 2026
Łączna wartość umów
20 200 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER Pelczar sp. j. za łącznie 20 200,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001407

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefana Żeromskiego 5

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-369

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

0413497365

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marcin.kmieciak@ujk.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ujk.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a400fe5-381c-491b-bba6-1034f53028fa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja szkolenia dla kadry dydaktycznej oraz doktorantów z zakresu zielonej transformacji numer postępowania KU.2301.167.2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8a400fe5-381c-491b-bba6-1034f53028fa

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00104295

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045518/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.29 Organizacja szkolenia dla kadry dydaktycznej oraz doktorantów z zakresu zielonej transformacji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

z projektu „Wiedza to Potęga” (FERS.01.05-IP.08-002/23) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu dla Rozwoju Społecznego Plus

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00630109

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KU.2301.167.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

425000 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

16440 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 1 : przeprowadzenie szkoleń z zakresu zielonej transformacji dla doktorantów UJK w związku z realizacją projektu „Wiedza to Potęga” (FERS.01.05-IP.08-002/23) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu dla Rozwoju Społecznego Plus w zakresie podniesienia kompetencji lub kwalifikacji doktorantów. Forma szkolenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – w cyklu zdalnym np. Microsoft Teams lub Zoom. prowadzone w czasie rzeczywistym, zakładając bezpośredni kontakt i interakcję między prowadzącym zajęcia a doktorantem/słuchaczem
Szkolenie w wymiarze 4 godzin zegarowych dla 17 osób doktorantów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia liczby uczestników szkolenia ( ilość osób zrekrutowanych do szkolenia może się zmniejszyć z przyczyn losowych)
Termin realizacji szkolenia 2 miesiące od podpisania umowy, zgodnie ze wspólnie ustalonym harmonogramem. Harmonogram szkoleniowy zostanie ustalony pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym w terminie 3 dni po podpisaniu umowy.
Grupa docelowa to doktoranci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, którzy zakwalifikowali się do projektu „Wiedza to Potęga”.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

5800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 2: przeprowadzenie 3 edycji szkoleń z zakresu kompetencji Zielonej Transformacji dla dydaktyków UJK w związku z realizacją projektu „Wiedza to Potęga (FERS.01.05-IP.08-002/23) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu dla Rozwoju Społecznego Plus w zakresie uczestnictwa kadry dydaktycznej w szkoleniach/stażach/wizytach studyjnych podnoszących kompetencje dydaktyczne, cyfrowe i na rzecz zielonej transformacji. Forma szkolenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – w cyklu zdalnym np. Microsoft Teams lub Zoom. prowadzone w czasie rzeczywistym, zakładając bezpośredni kontakt i interakcję między prowadzącym zajęcia a dydaktykiem/słuchaczem
Szkolenie w wymiarze 8 godzin zegarowych dla grupy od 5 do 15 dydaktyków Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach – jedna grupa / edycja ( przedmiotem zamówienia jest organizacja 3 edycji szkoleń) Termin realizacji szkolenia II kwartał 2026 roku, IV kwartał 2026 roku oraz II kwartał 2027 roku. Grupa docelowa to dydaktycy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, którzy zakwalifikowali się do projektu „Wiedza to Potęga”. Dokładny termin i godzina szkolenia do ustalenia z Zamawiającym min. 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia, zgodnie ze wspólnie ustalonym harmonogramem. Harmonogram należy uzgodnić z Zamawiającym, uwzględniając plan zajęciowy dydaktyków – uczestników projektu

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

14400 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8890 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER Pelczar sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6790145692

7.3.3)Ulica

ul. Czyżówka 14, lok 0.9, 30-526 Kraków

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-526

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28670 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER Pelczar sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6790145692

7.3.3)Ulica

ul. Czyżówka 14, lok 0.9, 30-526 Kraków

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-526

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-06-30

Sekcja 14

Informacje dodatkowe

Postępowanie prowadzone w ramach projektu: „Wiedza to Potęga” (FERS.01.05-IP.08-002/23) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu dla Rozwoju Społecznego Plus.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 20 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER Pelczar sp. j. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.