BUDOWA KWATERY NUMER 13 NA ODPADY INNE NIŻ NIEBEZPIECZNE I OBOJĘTNE WRAZ Z NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ NA SKŁADOWISKU ODPADÓW W M. KOZODRZA, GMINA OSTRÓW
Zamawiający Zakład Usług Komunalnych w Ostrowie (Ostrów, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „BUDOWA KWATERY NUMER 13 NA ODPADY INNE NIŻ NIEBEZPIECZNE I OBOJĘTNE WRAZ Z NIEZBĘDNĄ…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 438 453 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
29 stycznia 2026
Termin ofert: 19 lutego 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
09 lutego 2026
- Zmiana ogłoszenia
11 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
16 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
29 kwietnia 2026
6 ofertOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W OSTROWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 690031569 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 225 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Ostrów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 39-103 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zuk@ostrow.gmina.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | zukostrow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00103027 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-02-09 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00082042 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Przedmiot zamówienia dotyczy budowy kwatery składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętnych oznaczonej Kwatera 13 sekotr nr 2wraz z budową niezbędnej infrastruktury technicznej, zbiornika odcieków i zbiornika wody do celów p.poż Przedmiotem zamówienia jest między innymi: - wykonanie robót ziemnych związanych z wykonaniem niecki kwatery o powierzchni na poziomie terenu min. 13088 m2 wraz z załadunkiem, transportem i zagospodarowaniem - wykonanie i zagęszczenie ekranów iłowych niecki kwatery po jej obwodzie oraz w miejscu połączenia z ekranami istniejących kwater nr 12 oraz kwatery nr 13 sektor I (wał pośredni), - wykonanie uszczelnienia powierzchni dna i skarp kwatery z zastosowaniem geomembrany o grubości min. 2 mm i dwóch warstw geowłókniny min. 400 g/m2 wraz z zakotwieniem warstw uszczelniających po obwodzie zewnętrznym kwatery. - wykonanie warstw drenażowych na dnie kwatery nr 13 po trasie ciągów drenażowych w żwirowej obsypce filtracyjnej 16/31,5 mm oraz na całej powierzchni dna z piasku rzecznego lub kopalnianego (bez frakcji pylastej) o współczynniku filtracji k≥1x10-4m/s, układanym na dnie kwatery składowiska - miąższość warstwy filtracyjnej: 0,5 m - budowa drogi zjazdowej z płyt drogowych typu ciężkiego o szerokości 6,0 m oraz placu manewrowego o wymiarach 30,0m x 30,0m na kwaterze nr 13 (sektor II) , - wykonanie studni odgazowujących w dnie kwatery do wysokości 3,0 m w ilości 1 szt. - inwentaryzacja i obsługa geodezyjna, Z zakresu prac wyłączono wykonywanie prac z zakresu instalacji eklektycznej. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania niezbędnych badań podłoża i prób potwierdzających wykonanie poszczególnych etapów prac zgodnie z wymogami Zamawiającego, decyzjami administracyjnymi oraz przepisami Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia Po zmianie: Przedmiot zamówienia dotyczy budowy kwatery składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętnych oznaczonej Kwatera 13 sekotr nr 2 wraz z budową niezbędnej infrastruktury technicznej, Przedmiotem zamówienia jest między innymi: - wykonanie robót ziemnych związanych z wykonaniem niecki kwatery o powierzchni na poziomie terenu min. 13088 m2 wraz z załadunkiem, transportem i zagospodarowaniem - wykonanie i zagęszczenie ekranów iłowych niecki kwatery po jej obwodzie oraz w miejscu połączenia z ekranami istniejących kwater nr 12 oraz kwatery nr 13 sektor I (wał pośredni), - wykonanie uszczelnienia powierzchni dna i skarp kwatery z zastosowaniem geomembrany o grubości min. 2 mm i dwóch warstw geowłókniny min. 400 g/m2 wraz z zakotwieniem warstw uszczelniających po obwodzie zewnętrznym kwatery. - wykonanie warstw drenażowych na dnie kwatery nr 13 po trasie ciągów drenażowych w żwirowej obsypce filtracyjnej 16/31,5 mm oraz na całej powierzchni dna z piasku rzecznego lub kopalnianego (bez frakcji pylastej) o współczynniku filtracji k≥1x10-4m/s, układanym na dnie kwatery składowiska - miąższość warstwy filtracyjnej: 0,5 m - budowa drogi zjazdowej z płyt drogowych typu ciężkiego o szerokości 6,0 m oraz placu manewrowego o wymiarach 30,0m x 30,0m na kwaterze nr 13 (sektor II) , - wykonanie studni odgazowujących w dnie kwatery do wysokości 3,0 m w ilości 1 szt. - inwentaryzacja i obsługa geodezyjna, Z zakresu prac wyłączono wykonywanie prac z zakresu instalacji eklektycznej. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania niezbędnych badań podłoża i prób potwierdzających wykonanie poszczególnych etapów prac zgodnie z wymogami Zamawiającego, decyzjami administracyjnymi oraz przepisami Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).