Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
723 329 zł
Umowa zawarta
4 lutego 2026
Okres realizacji
do 17 kwietnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg gminnych w 2026 roku

Zamawiający Gmina Czerwonak (Czerwonak, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w 2026 roku”, wybierając ofertę wykonawcy Technika Sanitarna Sp. z o.o. Wartość umowy: 723 329 zł.

Zamawiający: Gmina CzerwonakCzerwonak, Wielkopolskie (powiat Poznański →)opublikowano 9 lutego 2026
Wartość umowy
723 329 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Technika Sanitarna Sp. z o.o. (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 723 328,53 zł (umowę zawarto 4 lutego 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail