- Umowa zawartaCzęść 1EKO-TOM Turguła Sp.j.· Owińska2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2EKO-TOM Turguła Sp.j.· Owińska2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3ORDO AMZA Sp. z o.o.· Czerwonak2 oferty
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu gminy Czerwonak
Zamawiający Gmina Czerwonak (Czerwonak, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu gminy Czerwonak”, wybierając 2 wykonawców. Złożono 6 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 709 934 zł
- Liczba ofert
- 6 ofertłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1239, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 maja 2026
Termin ofert: 11 czerwca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
01 czerwca 2026
Nowy termin: 18 czerwca 2026 11:00Zmienia wersję 327868-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 czerwca 2026
Nowy termin: 23 czerwca 2026 11:00Zmienia wersję 373347-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
02 września 2026
6 ofert2 wykonawców
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Czerwonak |
| NIP | 7773129484 |
| Adres | ul. Źródlana 39, 62-004 Czerwonak |
| Region (NUTS) | PL418 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu gminy Czerwonak |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | EKO-TOM Turguła Sp.j., Owińska (NIP: 9720997902) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 20 463 479 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | EKO-TOM Turguła Sp.j., Owińska (NIP: 9720997902) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 154 000 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | ORDO AMZA Sp. z o.o., Czerwonak (NIP: 7773292592) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 94 120 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.