Zamiar zawarcia umowyBZPOgłoszenie o zamiarze zawarcia umowy
Zamiar zawarcia umowy

Zakup i dostawa artykułów spożywczych - pieczywa, wyrobów piekarskich i ciastkarskich

Zamawiający Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie" (Warszawa, Mazowieckie) ogłasza zamiar zawarcia umowy z wybranym wykonawcą w postępowaniu „Zakup i dostawa artykułów spożywczych - pieczywa, wyrobów piekarskich i ciastkarskich”. To ogłoszenie nie otwiera naboru ofert.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 268 651 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowyBieżące

    05 lutego 2026

    1 wykonawca
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    17 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy

Pełna treść ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy z wybranym wykonawcą (bez naboru ofert).

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"

1.4.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368970851

1.5.)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowolipie 25B

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-002

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

+48 22 838 34 96 wew. 20, 21, 36

1.5.8.)Adres poczty elektronicznej

nowolipie@camnowolipie.pl

1.5.9.)Adres strony internetowej zamawiającego

cam.waw.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa artykułów spożywczych - pieczywa, wyrobów piekarskich i ciastkarskich

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d576c499-44c7-4585-89ec-ff5cdd39bdc8

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00097306

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-02-05

2.6.)Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań

Nie

2.9.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.10.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

Sekcja 3

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
3.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

3.2.)Numer referencyjny

CAM.DAG.26.2.26

3.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa artykułów spożywczych – pieczywa, wyrobów piekarskich i ciastkarskich na potrzeby Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” z siedzibą w Warszawie.
Przedmiot zamówienia będzie dostarczany do następujących lokalizacji:
1) CAM ,,Nowolipie” ul. Nowolipie 25B, 01-002 Warszawa,
2) ul. Stalowa 29, 03-426 Warszawa,
3) ul. Ceramiczna 9B, 03-126 Warszawa,
4) ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa.
Zamawiający nie przewiduje jednorazowego odbioru całości przedmiotu zamówienia, ale sukcesywne, regularne zamawianie asortymentu małymi partiami w zależności od faktycznych potrzeb na artykuły spożywcze.
Koszty dostawy, w tym rozładunek i wniesienie towaru do pomieszczenia wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego, powinny zostać wliczone w cenę oferty.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określony został w Załączniku Nr 3 do Zaproszenia do negocjacji oraz we wzorze umowy określonym w Załączniku Nr 4 do Zaproszenia do negocjacji.

3.10.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

3.11.)Dodatkowy kod CPV

15811000-6 - Pieczywo

15821100-0 - Pieczywo tostowe

15812000-3 - Wyroby ciastkarskie i ciasta

Sekcja 4

Tryb udzielenia zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Tryb udzielenia zamówienia/ wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

4.2.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 15.01.2026 r. ogłoszono postępowania pn. „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych”, którego przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części (ogłoszenie o zamówieniu nr 2026/BZP 00039772/01). Trzecia cześć przedmiotu zamówienia, do której nie wypłynęły żadne oferty, obejmowała dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych. W związku z tym postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp w odniesieniu do tej części przedmiotu zamówienia.
Uwzględniając przedstawione argumenty i okoliczności faktyczne oraz prawne uznać należy, iż zostały spełnione przesłanki z art. 305 pkt 2) ustawy Pzp.
Uzasadnienie prawne:
art. 305 pkt 2) ustawy Pzp – Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty (...), a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

4.3.)Identyfikator wcześniejszego postępowania lub konkursu

BZP nr 2026/BZP 00039772/01

Sekcja 5

Zawarcie umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Wykonawca, z którym Zamawiający zamierza zawrzeć umowę
5.1.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu Zamawiający zamierza udzielić zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

CIACHO Piotr Jarosławski

5.1.2.)Ulica

gen. Kazimierza Gilarskiego 44

5.1.3.)Miejscowość

Nowe Załubice

5.1.4.)Kod pocztowy

05-255

5.1.5.)Województwo

mazowieckie

5.1.6.)Kraj

Polska

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-9Pieczywo, świeże wyroby piekarskie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9 (Pieczywo. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.