Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych do Aresztu Śledczego w Elblągu oraz Oddziału Zewnętrznego w Braniewie Aresztu Śledczego w Elblągu

Zamawiający Areszt Śledczy w Elblągu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych do Aresztu Śledczego w Elblągu oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Areszt Śledczy w ElbląguElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 3 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 257 068 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

16 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Areszt Śledczy w Elblągu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000319730

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

12 Lutego 4a

1.4.2.)Miejscowość

Elbląg

1.4.3.)Kod pocztowy

82-300

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.7.)Numer telefonu

55 611 21 09

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

as_elblag@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-55e6077d-295c-421e-85e3-5d6f17baf2e6

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00091939

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-02-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00676823

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych do Aresztu Śledczego w Elblągu oraz Oddziału Zewnętrznego w Braniewie Aresztu Śledczego w Elblągu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. granulat sojowy kg. 245
2. kostka sojowa kg. 310

3.9.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

9 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Wytwórnia koncentratów spożywczych "DORO" Dorota Doberstajn

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

556-100-65-34

4.3.3.)Ulica

Młyńska 30

4.3.4.)Miejscowość

Inowrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

88-100

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

6762,53 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00111676/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

5544,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
257 068 zł
Próbka: 126 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
133 729 zł437 787 zł
Rozstęp międzykwartylowy
304 058 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
133 729 zł
Mediana
257 068 zł
Górny kwartyl
437 787 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Areszt Śledczy w Elblągu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Elbląg.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.