Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych do Aresztu Śledczego w Elblągu oraz Oddziału Zewnętrznego w Braniewie Aresztu Śledczego w Elblągu
Zamawiający Areszt Śledczy w Elblągu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych do Aresztu Śledczego w Elblągu oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 257 068 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=505, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
16 wpisów- Ogłoszenie
30 grudnia 2024
Termin ofert: 7 stycznia 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 lutego 2025
4 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 lutego 2026
- Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Areszt Śledczy w Elblągu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000319730 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 12 Lutego 4a |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Elbląg |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 82-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL621 - Elbląski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 55 611 21 09 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | as_elblag@sw.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.sw.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-55e6077d-295c-421e-85e3-5d6f17baf2e6 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00091810 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-02-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00676823 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych do Aresztu Śledczego w Elblągu oraz Oddziału Zewnętrznego w Braniewie Aresztu Śledczego w Elblągu |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. dżem truskawkowy kg. 2350 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15800000-6 - Różne produkty spożywcze |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-01-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Wytwórnia koncentratów spożywczych "DORO" Dorota Doberstajn |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 556-100-65-34 |
| 4.3.3.) | Ulica | Młyńska 30 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Inowrocław |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 88-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 29357,79 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00111676/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-01-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 24048,03 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.