Dostawa produktów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach; Zbyszyce 12; 33-318 Gródek nad Dunajcem Termin realizacji: 01.07.2025r. do 31.12.2025r.
Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Zbyszycach (Zbyszyce, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa produktów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach; Zbyszyce 12;…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 268 651 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=919, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
15 wpisów- Ogłoszenie
06 czerwca 2025
Termin ofert: 13 czerwca 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
04 sierpnia 2025
4 oferty6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
02 lutego 2026
- Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ZBYSZYCACH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 491989507 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zbyszyce |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-318 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL218 - Nowosądecki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@dpszbyszyce.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.malopolska.pl/dpszbyszyce |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00090117 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-02-02 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00086658 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.5. | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy Przed zmianą | 43008,79 Po zmianie: 38187,46 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.