Dostawa produktów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach; Zbyszyce 12; 33-318 Gródek nad Dunajcem Termin realizacji: 01.07.2025r. do 31.12.2025r.
Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Zbyszycach (Zbyszyce, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa produktów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach; Zbyszyce 12;…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 262 405 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=919, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
15 wpisów- Ogłoszenie
06 czerwca 2025
Termin ofert: 13 czerwca 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
04 sierpnia 2025
4 oferty6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
30 stycznia 2026
- Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ZBYSZYCACH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 491989507 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zbyszyce |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-318 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL218 - Nowosądecki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@dpszbyszyce.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.malopolska.pl/dpszbyszyce |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c47a142b-c78d-40bd-a6c0-a831b854763d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00086628 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00267231 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa produktów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach; |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Różne produkty spożywcze |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15800000-6 - Różne produkty spożywcze |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-01 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-07-01 do 2025-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | F.H.U. IN-PLUS Paweł Kiełbasa |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7343107020 |
| 4.3.3.) | Ulica | Dojazdowa 3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Nowy Sącz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 33-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 73038,42 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00360352/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 73038,42 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.