Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

WYKONYWANIE USŁUG Z ZAKRESU GOSPODARKI LEŚNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA ROKITA W ROKU 2025

Zamawiający Nadleśnictwo Rokita (Przybiernów, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „WYKONYWANIE USŁUG Z ZAKRESU GOSPODARKI LEŚNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA ROKITA W ROKU 2025”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Nadleśnictwo RokitaPrzybiernów, Zachodniopomorskieopublikowano 30 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 16 966 582 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

15 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Rokita

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 810539261

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rokita 2

1.4.2.)Miejscowość

Przybiernów

1.4.3.)Kod pocztowy

72-110

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

rokita@szczecin.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rokita.szczecin.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00087653

2.2.)Data ogłoszenia

2026-01-30

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
3.8.1.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część 7) Przed zmianą

Brak danych

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Moracz, w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7)PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Szczegółowe dane będą publikowane w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

3.8.2.Główny kod CPV (Część 7) Przed zmianą

Brak danych

Usługi leśnictwa

3.8.3 Dodatkowy kod CPV (Część 7) Przed zmianą

Brak danych

Usługi pozyskiwania drewna,Usługi cięcia drewna,Transport dłużyc na terenie lasów,Usługi selekcji drzew,Usługi wycinania drzew,Usługi pielęgnacji drzew,Sadzenie drzew,Usługi doraźne dotyczące leśnictwa,Usługi gospodarki leśnej,Usługi zwalczania szkodników leśnych,Usługi zalesiania

4.3.2.Krajowy numer identyfikacyjny Przed zmianą

Brak danych

2530348686

4.3.3.Wykonawca, z którym zawarto umowę - ulica Przed zmianą

Brak danych

Stefana Żeromskiego 1

4.3.4.Wykonawca, z którym zawarto umowę - miejscowość Przed zmianą

Brak danych

Resko

4.3.5.Wykonawca, z którym zawarto umowę - kod pocztowy Przed zmianą

Brak danych

72-315

4.3.6.Wykonawca, z którym zawarto umowę - województwo Przed zmianą

Brak danych

zachodniopomorskie

4.3.7.Wykonawca, z którym zawarto umowę - kraj Przed zmianą

Brak danych

Polska

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić

DREWEX SC Barbara Popow, Leokadia Zarzycka

Brak danych

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić

Brak danych

DREWEX SC Barbara Popow Leokadia Zarzycka

4.2.Okres realizacji zamówienia Przed zmianą

Brak danych

Data od-do

4.2.Data początkowa okresu obowiązywania Przed zmianą

Brak danych

2025-01-15

4.2.Data końcowa okresu obowiązywania Przed zmianą

Brak danych

2025-12-31

4.1.Data udzielenia zamówienia (zawarcia umowy) Przed zmianą

Brak danych

2025-01-15

4.4.Wartość umowy Przed zmianą

Brak danych

1823649,72

4.4.1.Kod waluty Przed zmianą

Brak danych

PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77200000-2Usługi leśnictwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
16 966 582 zł
Próbka: 295 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
4 703 515 zł23 707 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
19 004 459 zł
Źródło próbki
CPV 77200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
4 703 515 zł
Mediana
16 966 582 zł
Górny kwartyl
23 707 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Rokita prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przybiernów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77200000-2 (Usługi leśnictwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.