Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Korkop Z.H.U Cezary Kornicki· Trzebnica
Cena wybranej oferty
147 936 zł
Umowa zawarta
30 września 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 147 936 zł – 244 770 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rosochata.

Zamawiający Gmina Kunice (Kunice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rosochata”, wybierając ofertę wykonawcy Korkop Z.H.U Cezary Kornicki. Cena wybranej oferty: 147 936 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KuniceKunice, Dolnośląskieopublikowano 30 stycznia 2026
Cena wybranej oferty
147 936 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2025

    Termin ofert: 8 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 stycznia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Korkop Z.H.U Cezary Kornicki (Trzebnica).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 147 936,48 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 147 936,48 zł do 244 770,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail