Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
90 000 zł
Umowa zawarta
14 stycznia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 90 000 zł – 220 170 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie głównego projektanta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie Planu Ogólnego Gminy Stare Pole

Zamawiający Gmina Stare Pole (Stare Pole, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie Planu Ogólnego Gminy Stare Pole”, wybierając ofertę wykonawcy GIS - Projekt Jolanta Popielarska. Wartość umowy: 90 000 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina Stare PoleStare Pole, Pomorskieopublikowano 29 stycznia 2026
Wartość umowy
90 000 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 listopada 2025

    Termin ofert: 8 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 stycznia 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GIS - Projekt Jolanta Popielarska (Malechowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 90 000,00 zł (umowę zawarto 14 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 90 000,00 zł do 220 170,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stare Pole

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747945

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Marynarki Wojennej 6

1.5.2.)Miejscowość

Stare Pole

1.5.3.)Kod pocztowy

82-220

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.7.)Numer telefonu

552713532

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@starepole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.starepole.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://starepole.ezamawiajacy.pl/pn/starepole/demand/251217/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie Planu Ogólnego Gminy Stare Pole

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5189e871-1d38-4a17-b381-47dba10098b8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00081548

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00066796/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Opracowanie Planu Ogólnego Gminy Stare Pole

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00563108

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.18.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

73170,73 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie Planu Ogólnego Gminy Stare Pole
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. Usługa opracowania Planu Ogólnego Gminy Stare Pole, o których jest mowa w art. art. 13a ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130) oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzeniem i uchwaleniem planu ogólnego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

90000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220170,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

90000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GIS - Projekt Jolanta Popielarska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7571245477

7.3.3)Ulica

Gorzyca 15

7.3.4)Miejscowość

Malechowo

7.3.5)Kod pocztowy

76-142

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

90000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71241000-9Studia wykonalności, usługi doradcz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stare Pole prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stare Pole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 90 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71241000-9 (Studia wykonalności. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GIS - Projekt Jolanta Popielarska (Malechowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.