Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
209 450 zł
Umowa zawarta
28 stycznia 2026
Okres realizacji
od 2 lutego 2026 do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 209 450 zł – 308 850 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie osób świadczących SUO20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w 2026 r.

Zamawiający Miejsko-gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Barcinie (Barcin, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w…”, wybierając ofertę wykonawcy Ośrodek szkoleniowy. Gabinet pedagoga. Janusz Witkowski. Wartość umowy: 209 450 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
209 450 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,5 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 grudnia 2025

    Termin ofert: 8 stycznia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ośrodek szkoleniowy. Gabinet pedagoga. Janusz Witkowski (Janowiec Wielkopolski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 209 450,00 zł (umowę zawarto 28 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 209 450,00 zł do 308 850,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 lutego 2026 r. do 31 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail