Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
467 372 zł
Umowa zawarta
23 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Kryterium środowiskowe - przeprowadzenie cyklu szkoleń mających na celu edukację mieszkańc20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Wieliczki

Zamawiający Gmina Wieliczki (Wieliczki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych…”, wybierając ofertę wykonawcy MPO Sp. z o.o. Wartość umowy: 467 372 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WieliczkiWieliczki, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 28 stycznia 2026
Wartość umowy
467 372 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 listopada 2025

    Termin ofert: 4 grudnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MPO Sp. z o.o. (Białystok).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 467 372,16 zł (umowę zawarto 23 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail