Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
92 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Monitorowanie zgodności w zakresie szkolenia lotniczego (CMM) realizowanego w ATO Zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
    Zbigniew Dziuba· Dęblin
    Wartość umowy
    37 000 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Monitorowanie zgodności w zakresie szkolenia lotniczego (CMM) realizowanego na certyfikowanych przez ULC urządzeniach lotu Zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
    Zbigniew Dziuba· Dęblin
    Wartość umowy
    23 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Monitorowanie zgodności w zakresie ciągłości funkcjonowania systemów jakości, zarządzania i monitorowania zgodności w Pracowni Szkolenia Mechaników Obsługi Technicznej (PSMOT PART-147 LAW) Zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
    Zbigniew Dziuba· Dęblin
    Wartość umowy
    14 000 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Monitorowania zgodności w zakresie funkcjonowania systemu jakości, monitorowania zgodności w Centrum Szkolenia Personelu Bezzałogowych Statków Powietrznych Lotniczej Akademii Wojskowej oraz zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa i wsparcia Cen
    Zbigniew Dziuba· Dęblin
    Wartość umowy
    18 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wykonywania czynności w zakresie monitorowania zgodności z podziałem na zadania

Zamawiający Lotnicza Akademia Wojskowa (Dęblin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa wykonywania czynności w zakresie monitorowania zgodności z podziałem na zadania”, wybierając ofertę wykonawcy Zbigniew Dziuba. Łączna wartość umów: 92 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Lotnicza Akademia WojskowaDęblin, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 26 stycznia 2026
Łączna wartość umów
92 000 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 grudnia 2025

    Termin ofert: 31 grudnia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Zbigniew Dziuba za łącznie 92 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail